Skocz do zawartości

nagłośnienie w Daewoo Leganza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

na chwilę obecną w samochodzie jest radio alpine głośniki przód boshman nieużywane głośniki w półce i bagażnik mały sub z wzmakiem.

Do dziś to wystarczyło bo samochód dużyyy i dźwięk fajnie się rozchodzi.

 

Jednak napaliłem się na zmianę CA na coś lepszego wyraźniejszego etc.,  z pewną zmianą... radio dvd 2 din :) tych jest masa od kruger"&matz za 1 tys pln przez kenwoody od 800 zł czy aeon za 500 zł.... i do tego głośniki. Pytań wiele a wiedza na temat wyboru sprzętu mała.

Też nie wiem jaką instalację wybrać tj tylko przód plus sub i wzmak 4 kanały czy tylko głośniki przód i tył.

Muzy słucham różnej od DP po techno house trance klubowa, lubie dobry dźwięk i dobry bas.

 

Na dzień dzisiejszy samochód małymi krokami wygłuszam,a sprzęt będę robić etapami bo od razu nie chce wyskoczyć z wora pieniędzy. Jeśli będzie sprawdzone może być sprzęt używany.

 

Zwracam się do Was po wiedzę na temat dobrego brzmienia !!!

 

pozdro Łukasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz któreś z ww. wymienionych jednostek, to już resztę możesz praktycznie losować... Zresztą, w jakim formacie słuchasz muzyki ? Druga sprawa - kopalnia wiedzy, a Ty nawet na Forum z niej nie korzystasz póki co - pytasz o ilość głośników, więc łatwo się domyślić, że nic nie czytałeś. Popraw się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu Cię zaskoczę bo poczytałem :) zawsze mi odradzano tylną półkę i mówili dobry to zestaw 2+1, natomiast jak posłuchałem  radio przód plus tył było nieźle i to bez wzmaka. Stąd piszę do Was :) Bogus1984 bo czytanie to jedno ale praktyka daje dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jednak napaliłem się na zmianę CA na coś lepszego wyraźniejszego etc., z pewną zmianą... radio dvd 2 din :) tych jest masa od kruger"&matz za 1 tys pln przez kenwoody od 800 zł czy aeon za 500 zł.

Tu masz polecane 2din.

 

 


Pytań wiele a wiedza na temat wyboru sprzętu mała.

Też nie wiem jaką instalację wybrać tj tylko przód plus sub i wzmak 4 kanały czy tylko głośniki przód i tył.

Na to jest konieczne przeczytanie tego. Powinno rozwiązać Twoje wątpliwości co do ilość głośników w aucie.

 

 


Zwracam się do Was po wiedzę na temat dobrego brzmienia !!!

To subiektywne pojęcie... skoro z boshmanow, półki i co tam jeszcze miałeś Ci się rozchodziło wszytko fajnie...

Wpadnij na spot w okolicy i porównaj, skoro ma być "praktycznie" :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw radio. Później dobry zestaw na przód np Excursion sx6c cieszy się dobrymi opiniami ale nie wiem czy pod samo radio da rade. Oczywiście do tego wygłuszenie drzwi. A reszte dalej zoabaczysz czy Ci coś jeszcze brakuje czy wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...