Skocz do zawartości

ciekawostki CA


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


H16 to były same woofery

 

Muciły jak szalone :)

 

swego czasu miałem jeden zaprzyjaźniony sklepik co sprzedawał mi same woofery albo po 130 zł za pare albo po 180 zł( nie pamiętam dokładnie ) 

w tej cenie to był hit, z chęcią bym sobie kupił parkę i kiedyś zrobił na nich taniego 3 waya np z DLS Up2,5i i tweeterem H/K :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były dobre czasy. W cenie 400-500 zł kupił człowiek fajny zestaw. Teraz za tą kasę nawet od szanującego się producenta dostaje się chiński badziew który wydaje dzwięki. Tak samo z wzmakami. Większa część produktów w cenie do 1000 zł to jeden wielki shit. Natomiast w dawnych latach produkty w tej  cenie były co najmniej - dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No właśnie już jakiś czas temu o tym myślałem, że też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł zrobienia słupków na drukarce 3D

 

Rozkminialiśmy to z balcerem ostatnio w Leroyu - bo są drukarki dostępne.

Raczej w kwestiach dystansów itd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muciły jak szalone :)

 

swego czasu miałem jeden zaprzyjaźniony sklepik co sprzedawał mi same woofery albo po 130 zł za pare albo po 180 zł( nie pamiętam dokładnie ) 

w tej cenie to był hit, z chęcią bym sobie kupił parkę i kiedyś zrobił na nich taniego 3 waya np z DLS Up2,5i i tweeterem H/K :)

H16 bodajże przeznaczone pod wzmacniacz, L16 pod samo radio. Te drugie jeszcze mam. Moim zdaniem w tej klasie cenowej, bardzo dobre. U mnie notabene L16 pędziłem ostrożnie JL'em 300/2, wraz z dedykowanymi tweeterami T2. Sam żałuję, że nie zakupiłem H16 na początku mojej drogi z CA, były właśnie po 160 lub 180 zeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 minucie w drugim filmie koleś z grubsza mówi, jak wygląda to "drukowanie" 3d części metalowych - nie ma to wiele wspólnego z drukowaniem z ABS.

 

a wyobrażasz sobie maszynę co topi TYTAN i układa go warstwa po warstwie z super dokładnością ? 

 

to chyba nieco lepsze rozwiązanie z tym laserem i proszkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burmester to zacna manufaktura z Berlina, której klocki do domu kosztują pierdyliard, ale i grają zacnie.

 

Burmester zrobił najlepszy moim prywatnym zdaniem fabryczny system audio stosowany w nowej klasie S.

https://youtu.be/BU4ZzPLKx8U

 

To tak słowem wstępu a oto ciekawostka, spojrzałem z ciekawości na aukcje z jakimiś klockami Burmestera z ski i... Patrzę piec z auta a tam... Dumne "Made in Poland " haha :D ale numer. :-)

 

post-4530-0-50133100-1437163776_thumb.jpg

post-4530-0-44956700-1437163789_thumb.jpg

post-4530-0-64556100-1437163800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...