Skocz do zawartości

Granie w Volvo V40


deco88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I co, myślisz, że ten Clarion zagra lepiej?

Zdecydowanie lepiej, tak sie sklada ze porównywałem te dwa radia cz202 ( tu bez jaj to w ogóle nie gra) do cz 702:) które jest bardzo poprawnym radyjkiem, jak kolega szuka czegoś z usb to luzik. Podałem rpzykład tego grajka troche przypadkowo wskazujac ze za niewiele więcej mozna miec radyjko naprawde nieźle grające. Albo jak koledzy radzą, alpajny, ale tu brak usb np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje zawarte w tym temacie jego autor wyczytalby na szybko z czatu, nie chłopaki? :D 

 

Co do kwestii nowe/używane. Wierz mi, że też nigdy nie miałem pewności do używanego sprzętu, ale odkąd znalazłem to forum, mam stąd już parę głośników, dwa wzmacniacze i subwoofer. Tutaj naprawdę nikt Cię nie oszuka możesz być tego pewny :) A w dzisiejszych czasach, lepiej jest jeździć starym mercedesem niż nowym z salonu bo sypie się jak sól, chyba nie muszę tłumaczyć Ci tej przenośni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rezygnuje z zakupu nowego radia, blutooth'a i usb( jakos ogarne zabawe w nagywanie plyt :P) po przeczytanie calego internetu :P wybór padł na alpine cda 9835r z tej aukcji http://allegro.pl/alpine-cda-9835r-pilot-rue-4187-okazja-i4178041083.html cena za nią to 620 zl i teraz moje pytanie do fochowców czy ta cena jest dobra?? No i czy wybor jest ok czy jeszcze cos lepszego wynajdziecie? :) Troche mnie martwi to jak dluga to uzywka pociagnie bo np clariona cz703e moge miec nowke za 700 zl na 2 letniej gwarancji no ale jest raczej gorsze od tej alpinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czy ta cena jest dobra??

 

Ten panel wygląda jakby go ktoś na holu za autem ciągnął ... nie lepiej kupić droższą ale od sprawdzonego sprzedawcy? Co będzie jak się okaże że "płyty skaczą" ? Myślisz że koleś odda kasę? Napisze Ci że u niego wszystko było OK i to Ty zepsułeś i jesteś ze 300zł w plecy za wymianę(naprawę) napędu . 

 

Zobacz tu masz pewnie 2 szt > http://www.strefacaraudio.pl/topic/39886-alpine-cda-9835-cda-9835r-cda-9833r-kenwood-xxv-01d-pioneer-dehp85bt-deh-p7900ub-jvc-kd-sh1000-kenwood-kdc-6047u/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to 9835r z tego linku od Ciebie powalla też odrapane i to chyba bardziej niż ta alpinka z mojej aukcji :P ale widze ze kolege ma 9833r i to w ladnym stanie wiec moze to wezme... watpie zebym na tym moim klocku odczul wielka roznice w dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała modyfikacja :P Clariona CZ202ER wymieniłem na Alpine 9835. Nie jestem jakimś audiofilem ale jakość dźwięku znacznie się poprawiła po przesiadce na alpinke. Z wygłuszeniem i zmianą przednich głośników na DLS R6.2 się wstrzymałem ponieważ w niedalekiej przyszłości zmieniam auto na audi a4 b7 :)

 

10313505_803670866333002_751239251103787

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, stwierdziłem ze czas na zmiany i oprosz alpine 9835 caly swoj sprzet:

- Skrzynia basowa Hifinics ZXI12BP 500 Wat RMS

- Piec: Crunch GTX-4800 2x400 Wat RMS

- Kondensator Hifonics HFC-1000 1F

- Kable Hoollywood PRO-44 21mm2 OFC

sprzedalem dzisiaj za 1700 zl (kupilem za 1670 :P) i te 1700zl mam do wydania. Może 1800zl bo jeszcze za montaz go skasowalem 100zl:P

 

Mam zamiar kupic:

 

- wzmak rodek r2180i albo r2180a albo r2180a2 albo r2200N w sumie obojetnie ktory bo wszystkie sa podobne  350-400zl (nic lepszego nie znajde w tej cenie i zeby mialo te 600RMS)

- sub rockford p3-1x12 tylko nie wiem jak gra ten gotowiec cena za nowke 950zl albo kupie P3D2-12 i zlece komuś zrobienie skrzyni (570zl nowy glosnik +cena za skrzynie-nie wiem ile kosztuje wykonanie takiej skrzyni)  zastanawiam sie czy gotowiec zagra lepiej czy glosnik i skrzynia na miare

- kable zasilania spawara 35mm2 13zl za metr (6m jak masa zlapana w bagaju albo 9m jak do aku- tutaj tez musze pomyslec)

- Rca Sinuslive CA50 60zl

- kondesator Hifonics HFC-1000 1F 135zl nówka

 

Mam nadzieje ze ten zestaw zagra lepiej od poprzedniego :P

Jesli ktos ma jakies uwagi to z checia wyslucham :) jesli nie to zaczynam zakupy  :P

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...