Skocz do zawartości

Sub Lanzar MAXP64


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Na wet nie zdolał się wygrzać i padl na wzmaciaczu 100wat
a to akurat swiadczy TYLKO i WYŁACZNIE o Twojej niewiedzy,braku doswiadczenia lub po prostu o problemach ze słuchem.

I w dodatku nawet nie masz pojecia o czym piszesz... Jak mozesz cokolwiek porownać wypowiadając sie w temacie "suba" 16,5cm VS 30cm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a to akurat swiadczy TYLKO i WYŁACZNIE o Twojej niewiedzy,braku doswiadczenia lub po prostu o problemach ze słuchem.

 

A ja się czepiać nie chciałem ;)

 

Swoją drogą pierwszy raz widzę 6.5 w takm wydaniu u jednego z marketowych producentów. Widziałem kilka mocnych 6.5 u tych "lepszych" ale to też inna liga... Wygląda dość solidnie więc nie zdziwił bym się jak coś tam da da się z niego wykrzesać, tak samo kiedyś mnie zdziwił pionek champion series pro w 10"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wet nie zdolał się wygrzać i padł na wzmaciaczu 100wat w mostku miałem taki 30cm coś tam max niby 1000 wat szkda na to kasy lepiej dorwac coś od kogoś

Mastah22. Skąd taki wniosek?

Dla mnie osobiście lanzar to syf tak jak peyngi i inne temu podobne lepiej poczekac i zakupic coś lepszego na wet kosztem lekkiej doplaty i pięciu piwek mniej w lodówce. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah22. Skąd taki wniosek?

Dla mnie osobiście lanzar to syf tak jak peyngi i inne temu podobne lepiej poczekac i zakupic coś lepszego na wet kosztem lekkiej doplaty i pięciu

piwek mniej w lodówce. Dziękuje.

Z twojej pisowni pewnie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah22. Skąd taki wniosek?

Dla mnie osobiście lanzar to syf tak jak peyngi i inne temu podobne lepiej poczekac i zakupic coś lepszego na wet kosztem lekkiej doplaty i pięciu piwek mniej w lodówce. Dziękuje.

A ja właśnie mam takiego subka i chyba go obrażasz porównaniem do peiyinga; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


25lat siedze w elektronice a w caraudio nie pamiętam więdz kicha to jest poruszanie tematu na temat syfu

 

Na wet ja siedzę w elektronice car audio całe 2 lata, więdz radzę Ci się zastanowić czy spaliłeś go całymi 100 watami czy swoim gumowym uchem :P

Takie opinie do niczego nie prowadzą, wziąłeś głośnik do siebie, przesterowałeś go, wydawał z siebie ostatnie tchnienie, wołał o pomstę do nieba, trąby Jerychońskie grały do jego ostatniego marszu a Ty nic. I w taki właśnie sposób powstała Twoja opinia na tego, że można go spalić 100W i gra okropnie :P

Weź porusz czasami temat Clariona SW, wszyscy którzy zobaczą, że kosztuje ułamek tego co ich Rockford zaraz powiedzą, że gra słabo, że kicha, że nadaje się do niczego. A akurat ten sub przypadł mi do gustu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...