Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odnoscietej aukcji z rzekomo glosnikami eton po napisaniu do nich e-maila otrzymałem w odpowiedzi :

 

Witam,

bardzo dziękuję za informację. Aukcja zostanie poprawiona. Jest to błąd i przeoczenie  z naszej strony. 

Pozdrawiam serdecznie. 

stopka

----------------------------------

 

... chetnie bym do nich jeszcze napisal jakim cudem mozna to przeoczyc ze glosniki sa na fabrycznej kostce i  inny wgl wyglad , zobaczymy jak bedzie wygladala ta poprawiona aukcja  :rotfl:   ... ale przynajmniej zakonczyli ją po chwili od wyslania meila 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niestety to standard w lombardach. A zwłaszcza tej sieci. Całkiem niedawno interweniowałem w sprawie podrobionego, ipod`a, iriver`a i kilku par słuchawek m.in. beats od dre... W większości bez odpowiedzi albo odpowiedzi zbywającej typu "taaaak?! nie wiedzieliśmy". I aukcje pozostawały bez zmian. A jak sam wszedłem do jednego z lombardów że mają podróbę tableta na wystawie to usłyszałem że mam się nie wpier#@$dalać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czasem postraszyc policją o oszustwo klienta i mieknie im faja 

 

a tak wyglada ich nowa auckja z tymi glosnikami : http://www.loombard.pl/produkt/1777930/glosniki-sam-do-citroen-c5-6szt-w-tym-2x-syk/

w zestawie:

- 4 szt. GŁOŚNIKI 160 MM

- 2 szt. SYKACZE

- 2 X PUDEŁKO NA GŁOŚNIKI

- PAPIERY

plus foty i tak sugeruja ze to etony po co ktos sprzedaje papiery od etonów do głosników innych śmietnika nie ma ??? chyba zeby kogos wprowadzic w maliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w temacie i opisie napisane już, że głośniki do C5. Co do lombardów, to nie raz z nich kupowałem różne rzeczy i czasem mam wrażenie, że to nie tyle próba naciągania przez nich, co po prostu ich niewiedza na temat sprzedawanych rzeczy, bo czasem trafiają się perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed zakupami u tego człowieka bo to brzydki kłamczuch;)

http://allegro.pl/show_item.php?item=4614466665

Przejrzyjcie sobie komentarze, głośniki ze zwrotkami kupione od forumowicza po naprawie(klejone magnesy), ogólnie niby nic ale napisałem maila: czy głośniki były naprawiane lub zwrotnice modyfikowane - odp nie i nie więc wiadomo że kity ciśnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...