Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://tablica.pl/oferta/wzmacniacz-skrzynia-basowa-blaupunkt-nowy-sprzet-na-gwarancji-IDvYyr.html

 

" od razu mówie ze nie mam pojęcia jaka to ma moc ale ma taki bas ze blachy uginaja sie w samochodzie "

 

Chyba troche za duzo sie o JackHammer'ach naczytal chłopaczyna :)

 

http://tablica.pl/oferta/radio-audiovox-wzmacniacz-subwofer-IDrohx.html

 

:wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem o coś zapytać a nie chciałem osobnego tematu zakładać... Dlaczego ten A5 nie ma z lewej strony podłączenia dla pilota basu? : http://allegro.pl/rewelacyjny-dls-a5-bcm-okazja-mocne-brzmienie-i1987549084.html

Występowały wersje bez możliwości podpięcia tego pilota i ogólnie bez regulacji fazy dla suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh, a teraz powiem lepiej :) Osobiście znam tego ziomka, to mój dobry kolega :) Chłopak zna się na sprzętach, w ogóle jest łebski i ogarnia mnóstwo tematów z elektroniki, mechaniki i wszystkiego. Nagłośnienie jakie ma jest najmocniejsze na dolnym śląsku, póki co żaden nawet klub nie jest w stanie mu podskoczyć :) Miałem okazję słuchać tego na żywo i kilka tysięcy wat robi swoje. Tak więc znając jego, ta aukcja jest zabiegiem dla łachu, oczywiście z zachowaniem pełnej powagi, rzetelności i zasad alledrogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłośnienie jakie ma jest najmocniejsze na dolnym śląsku, póki co żaden nawet klub nie jest w stanie mu podskoczyć :)

Aha i nikt na forum oprócz Ciebie go nie zna?

Może się pochwalić jakimiś osiągnięciami w zawodach? Wiesz... ja też mogę mieć słonia w pokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nikt na forum oprócz Ciebie go nie zna?

Może się pochwalić jakimiś osiągnięciami w zawodach? Wiesz... ja też mogę mieć słonia w pokoju :D

Nie rozumiem tego pytania/stwierdzenia, zna go chłopak i co z tego? A ty znasz Wszystkich moich znajomych? Co to ma do rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nikt na forum oprócz Ciebie go nie zna?

Może się pochwalić jakimiś osiągnięciami w zawodach? Wiesz... ja też mogę mieć słonia w pokoju :D

 

Nie chodzi mi tutaj o przechwalanie się czy coś tam, po prostu znam jego sprzęt, jeździliśmy po klubach typu Seven, Heaven, Protektor, wszystkie większe we Wrocku, Zgorzelec i nasze regionalne i nie mają tam po prostu tak mocnego nagłośnienia jak on ma. Dokładnych danych nie posiadam, ale z tego co pamiętam jest chyba 8 subów z głośnikami 18" i 8 potężnych kolumn. Wiele razy robiliśmy imprezy w terenie i kilka kilometrów dalej wszystko słychać, na sylwestra był załadowany sprzęt na busa z paką razem z dj i była jeżdżąca impreza i to bardzo głośna. Nawet jakiś czas temu pomagałem mu wnosić wzmacniacz który kupił, miał bodajże coś około 6k W i we dwóch ledwo go dźwignęliśmy. Może mało osób z forum go zna bo nie jest to jakiś sławny ziomuś na pół Polski tylko regionalny fanatyk, który cały swój czas i pieniądze poświęca elektronice, głośnikom i innym sprzętom :) Słynna stała się seria imprez organizowanych przez Niego co roku, tzw. Krępnica Party, nad żwirownią w Krępnicy, w tym roku było grubo ponad 500 osób, całość na otwartym terenie i słychać w całej okolicy. Tutaj mały cytat :

 

" Ja, z czysto technicznej strony dodam, że impreza będzie naprawdę dobrze nagłośniona(6 sztuk 18"dołów, 1000W każdy i 4 nadstawki po 600W) Łącznie prawie 9 tyś watt. Do tego dochodzi oświetlenie więc, ogromne zapotrzebowanie na moc, przynajmniej 3 pięciokilowatowe agregaty. Jeżeli ktoś miałby możliwość udostępnienia jakiegokolwiek agregatu, proszę o kontakt.

 

Imprezę poprowadzi współzałożyciel zgorzeleckiego radia internetowego Hitbeat, DJ MAVE www.hitbeat.cba.pl "

 

Tutaj link z naszego regionalnego forum :

 

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=5885

 

Były jeszcze kiedyś filmiki na youtube, ale już ktoś je pousuwał. Mam gdzieś swojego autorstwa z tej imprezy ale nie bd przecież tu wrzucał :P

 

I tu wcale nie chodzi mi o jakieś puste i nieuzasadnione przechwalanie czy coś tam :) Wiem, że każdy może mieć słonia w pokoju :D Po prostu wiem jak jest, są setki osób które były na tej imprezie, słyszały i mogą potwierdzić moc i ogrom tego sprzętu :) A, i raczej nie ma mowy o zawodach, bo to nie sprzęt Car Audio :P I żeby nie było, że robimy tutaj off topic :P Peace :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...