Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wspaniały komentarz na ceneo:

 

http://www.ceneo.pl/9615162

:D :D :D Dostałem czkawki ze śmiechu. A minusy mnie po prostu powaliły na ziemię:

"Zbyt duże otwory bas-refleks.

6 razy do kolumn wszedł mi kot i za każdym razem po ich włączeniu zesrał się ze strachu!"

LOL!

 

O widzę że nie jestem sam z tym kotem...

Edytowane przez ygrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wujaszek ze wsi na zime stawiał 2-3 inspekty, w ktorych hodował jakies zadzonki, kwiatki itp.

Szkielet z drewnianych bal, fola, okna i jakies uszczelnienie. Obiekt miał jakieś 3x4m.

W srodku metalowa beczka, wieko zrobione diy. Do środka(w środek) wkładało się okrągłą bele i wsypywało się trociny. Ubijało się mocno, dosypywało się, ubijało- aż do pełna. Wyjmowało się belke i był "komin". Oczyscie odprowadzenie dymu było na zewnatrz. Pozniej na dole beczki otwierało się drzwiczki i robiło niewielki otwór i podpalało. Takie trzymało temperature ~30 stopni do rana, a wieko zawsze było czerwone.

Dobry patent, az chciało się tam przebywac w zime. Tak jakos mi się dobrze wspomina :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie szukam sposobu na ogrzanie garażu, żeby mi żywica dobrez schła w formach i zima nie była okresem straconym ;)

 

To zależy co wolisz, jak nie boisz się gazu to ja dokładnie taką: Nagrzewnica. Garaż 6x7m, docieplona brama i taką nagrzewnicą grzeję max. 5 minut, bo później nie da się wytrzymać, bardzo wydajna :)

 

A teraz zmieniłem sposób ogrzewania na coś takiego: Piecyk - koza

 

Do moderacji - wydzielcie te posty do innego tematu, np. o nazwie "Ogrzewanie garażu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim garażu przerabiałem i piecyki/nagrzewnice gazowe oraz kozy różnego rodzaju (najlepiej sprawdziła się taka mojej konstrukcji) ale jak w zeszłym roku uruchomiłem centralne to dopiero się przyjemnie pracuje :cwaniak:

Przy dużych mrozach utrzymuje mi się temperatura w przedziale 15-17*C co według mnie jest idealne do pracy.

Jeżeli używamy kozy bez nawiewu to najlepiej jest ją ustawić jak najdalej od komina tak aby było jak najwięcej rury, która będzie oddawała ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...