Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam mam do sprzedania potwora mocy,ktoś kto się na tym zna nie

trzeba nic mówić na temat firmy MUTANT!!

U mnie napedzał głośnik 30 cm o mocy 500Watt/250Watt RMS i rezultat

był niesamowity,za tą cena nie kupisz nic z takim zapasem mocy!!

http://moto.allegro.pl/potezny-monoblock-firmy-mutant-150watt-rms-i1522579272.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury22 ma racje.. Rzad tutaj akurat nie ma nic do tego. Brakuje cukru? Smiechu warte, przeciez maja nadwyzki..Silosy pełne a ludzie wpadają w szoloną furie i kupuja na zapas, na zapas, na zapas.. Jak było kilka lat temu? Zeby robic nowe zapasy ,usieli oproznic stare rzeczy, to podniesli cene o 1zł i powstały "wyprzedaze"

Teraz zmniejszono nam limit roczny cukru i ludzie wpadli w panikę ze "wogole" go nie bedzie i wykupuja jak szaleni. Mysle ze za 2-3tyg spadnie ten szał i cena wroci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiechu warte, przeciez maja nadwyzki..Silosy pełne

nie bylbym taki pewien.Jako producent (ja) surowca (buraka) moge powiedziec tyle ze rolnicy nie zebrali wszystkiego urodzaju ze wzgledu na warunki pogodowe...duzo plantacji zostala w ziemi(u mnie ok. 100t.)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerszen silosy są pełne od 2lat, a raczej masz zapas na 2lata.. A Pamiętacie co było kilka lat temu? Co z 2zł podniesli na 3zł? Tez ludzie wariowali, kupowali po 10-20kg tylko po to bo sie bali ze ceny beda jeszcze wyzsze.. Tymczasem zwolnili troche cukier z silosów by móc wrzucic nowe zapasy, cena sie unormowała tak srednio do 2,20zł, pojawił sie problem bo ludzie mieli takie ilosci cukru to musieli opuscic cene nawet do 1,80. Oczywiscie mówie tutaj o cenach porównywanych w tych samych sklepach (real, leclerc itd). Wiele osob potraciło zapasy cukru przez złe przechowywanie, wiele poszło na przetwory domowe (sytuacja zauwazona przezemnie w wielu wsiach podczas wakacji) gdzie masowo ruszyła produkcja własnych dżemików :)

 

Stary cukier został przerobiony, nowy poszedł do sklepów-interes sie kreci.

Za 2-3tyg cena cukru spadnie do 3.5-mowie tu o cenach marketowych a nie o sklepie pana Jarosława K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz się śmiać, ale mój tata zawsze jak wraca z niemiec przywozi po 50 kg, bo cukier z tamtejszego Lidla kosztuje w przeliczeniu na polskie ok. 2,8 zł :)

Trzeba oszczędzać, takie czasy i przy okazji zarobi się, bo 10kg zostaje, a reszta na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wy wierzycie, ze te zlodzieje z Warszafki nie maja z tym nic wspolego ?? Z cena paliwa, zywnosci, mieszkan i uslug pewnie tez nie..

 

Pewnie że wierzę :) , cukier tak jak pisze mastah jest nadal w tej samej cenie tylko sztucznie napędzony przez lobby i ludzi , ceny paliwa niestety wzrosły przez kryzys paliwowy w Libii , mieszkania :))) proste popyt=podaż ceny rynku mieszkań dyktuje rynek !!! Dlaczego ceny mieszkań od ok 2 lat TANIEJĄ ?! Usługi to samo , co ma rząd do usług ?? Pan kaziu rzyczy sobie za wymianę kranu 100 zł ale jest dobym fachowcem, jeśli ci nie pasuje idź do Zdzisia przy bramie zrobi to za wino zł, w Polsce niestety nadal panuje przekonanie o drożyźnie , a usługi tak naprawdę mamy bardzo tanie ... O cenach żywności się nie wypowiadam bo niestety nie wiem jakie są w porównaniu do lat ubiegłych , skoro i tak musze je kupić to po co mam się denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...