Skocz do zawartości

Czy RC1 nadaje się do 2way ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten głośnik od tygodnia gra w 2 drogach

Ze 2 lata temu tez miałem podejście do takiego zestawu

 

Teraz i 2 lata temu kilka osob słuchało u mnie takiej konfiguracji

Niech sie wypowiedzą

 

Sama "farbryka" wypuszczała go w 2 drogach w kilku zestawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma DLS stworzyła dwie serie systemów dwudrożnych z przetwornikiem RC1. Były to zestawy : U ( U4, U5, U6) oraz UC (UC5, UC6). A skoro tak zrobili to chyba znaczy że RC1 do dwóch drug się nadaje. Ja słuchałem systemu Łukasza i uważam że gra bardzo poprawnie. Mimo aplikacji RC1 tylko z głośnikiem średnio-niskotonowym  nie stwierdziłem by coś stracił na lekkości , naturalności i klarowności. Takie wykorzystanie tego głośnika bardzo mi się podoba i postrzegam go jako jeden z najlepszych wysoko tonowych  głośników z jakimi miałem styczność. Oczywiście nie jest to produkt który zagra  po szybkiej wrzutce i potrzeba doświadczenia by dźwięk był poprawny i miły dla ucha, ale tak to już jest z przetwornikami wyższej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie juz zaprzestać tej bezsensownej licytacji .

System 2 way mozna zbudować z suba i midbasu .

Pytanie raczej brzmi : czy z tym tweeterem mozna zbudować  pełnopasmowy zestaw 2 way , potrafiący konkurować ze współczesnymi przetwornikami .

I tu odpowiedz nie jest już tak jednoznaczna , można powiedzieć  jasno ,  RC 1 nie wytrzyma próby czasu, niestety .

Chyba , ze piewcy tych teorii napiszą jasno , ze RC1 w 2 way jest równorzędnym partnerem z Esotarem , czy Supremo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...