Skocz do zawartości

AYA, Berlin 02.05.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dla mnie to niesamowite i jestem bardzo szczęśliwy z faktu, że miałem okazję posłuchać samochodów ze względu na bliskość zamieszkania.

Nie ma wątpliwości, że należy się Wam pudło, które wymagało wiele pracy.

Z niej wyniknęło doświadczenie i wiedza, której nikt Wam nie odbierze, i której nie przeczyta się w internetach.

 

Jeszcze raz gratuluję, czekam na dalsze sukcesy i mam nadzieję, że tak jak do tej pory, będziecie równie pracownici. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję Gazownikowi i Arturowi! Wynik jak najbardziej zasłużony.

Atmosfera na miejscu super, trochę inne podejście do grania, trochę ciekawych patentów.

W wolnej chwili wrzucę parę zdjęć z aparatu, dopiero wczoraj wieczorem wróciłem z Berlina i trzeba odnaleźć się jakoś w rzeczywistości ;)

 

Co się stało z systemem Kwiatka? Z tego co było widać na fotkach...montaż solidny.

Pierwszy start auta, składane na chwilę przed zawodami. Strojeniowo za grubo, w efekcie inne zakresy za cicho - całość punktacji poleciała. Sędzia na koniec podsumował, że na wyższym poziomie głośności słychać, że gra co trzeba, ale ocena jest robiona na tym niższym ;)

 

---

 

Mieliśmy też okazję poznać zawodnika z EMMA, prawdopodobnie we wrześniu będzie się odbywała w berlinie kwalifikacja na finały i dzień później już same finały. Odległość jest całkiem znośna.

Wymieniłem się z nim danymi kontaktowymi, jeżeli ktoś chciałby spróbować swoich sił - w odpowiednim czasie wrzucę info na strefę. Mówił, że są na etapie ustalania jeszcze szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...