Skocz do zawartości

AYA, Berlin 02.05.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Zawody się dobyły a z naszej, polskiej strony delegacja się pojawiła i ... zebrała laury :)

Ja się z chłopakami tylko w przelocie spotkałem i krótkiej relacji wysłuchałem ale myślę że sami zdecydowanie lepiej niż ja opowiedzą o samych zawodach i panującej na ich atmosferze - tym bardziej, że jest o czym mówić i kogo chwalić, a jedno trofeum, to nawet w ręku miałem  :)

Ja tylko jeszcze pokuszę się o stwierdzenie, że życie nie znosi próżni a że do Berlina trochę daleko... no takie życie :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, posluchalem :)

Wróciliśmy z zaproszeniami na następne zawody aya i emma, zaproszeniem na imprezę do Mr.woofa i nowymi znajomymi

Bardzo pomocni i otwarci ludzie

Chetnie rozmawiają i opowiadają o swoich autach

 

Byli pod wrażeniem gry wysokotonowki gazownika

Woofa powiedział, ze w tym sezonie nie słyszał jeszcze tak dobrze grającego tweetera

 

U Artura wrażenie zrobiła gra średniego tonu

Artur miał tez problem ze zle dobranym bezpiecznikiem (nowa tabelka na ten sezon)

Pomogli bez problemu zdobyć nowy mniejszy i pozwolili wymienić

Dzieki czemu Artur zajął 1 miejsce a nie 4te

 

Mysle, ze jeszcze tam zamiatamy w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Woofa powiedział, ze w tym sezonie nie słyszał jeszcze tak dobrze grającego tweetera

 

 

Ach Ci sędziowie..., zawsze myślałem, że słucha się muzyki, a nie głośników.

 

Może miał na myśli wysokie tony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i miał, pomyśl że musiał przetłumaczyć sobie z niemieckiego na angielski a potem z angielskiego na polski, ciekawe że każdy tam zrozumiał, a tu będzie teraz problem i powód do kolejnego bicia piany.

Gratulacje panowie!

A co się stało Pavliqowi? Bo coś w profi widzę że popłynął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby ten efekt uzyskać trzeba spełnić inne warunki, a te głośniczki to mniejszy procent tego wkładu.

 

A jakie to warunki?

 Bo u zachodnich sąsiadów tak się stroi jak na zdjęciu :ok:

 

Mają trochę inny sprzęt pomiarowy :zdziwko:

post-10617-0-71919300-1430686385_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za graty :wink:

 

 

 

 


Dzieki czemu Artur zajął 1 miejsce a nie 4te

 

Z tabeli wynika jednak, że gdyby akcja z poprawą bezpiecznika była olana,  to miał by 3 pudło

 

 

 

 


Ale żeby ten efekt uzyskać trzeba spełnić inne warunki, a te głośniczki to mniejszy procent tego wkładu.

 

Fakt ,pewnie masz rację, ale trzeba jeszcze troszkę doszlifować setup. Aczkolwiek kiedyś było ciężej, bo przecież ostrzące.....lejące krwią wręcz HT25 też u mnie zagrały całkiem przyjemnie...

 

 


ciekawe że każdy tam zrozumiał, a tu będzie teraz problem i powód do kolejnego bicia piany.

 

No wiesz Tomku, Ty byłeś widziałeś, trofeum też kiedyś przywiozłeś, a jeśli chodzi o temat który poruszyłeś,  to taka polska już tradycja wręcz........  a spiąć poślady i przytargać pudło z za miedzy,  to już nie ma komu....


a jakies fotki?


Jakoś na zmęczeniu nie miałem weny latać z aparatem, więc i fotek niewiele. Ten plac który widać , to jakby to ująć......plac mniej zatłoczony od strony wjazdu. Natomiast tam gdzie było biuro zawodów , wurst , zestaw Home Audio do odsłuchu i ogólnie centrum imprezy , byłem kilka razy , ale niestety bez aparatu ( nie licząc rozdania )

post-5046-0-97865700-1430757520_thumb.jpg

post-5046-0-66298900-1430757534_thumb.jpg

post-5046-0-96317900-1430757563_thumb.jpg

post-5046-0-82461700-1430757578_thumb.jpg

post-5046-0-72076700-1430757603_thumb.jpg

post-5046-0-41344400-1430757621_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...