Skocz do zawartości

Szukam dobrych sygnałowek...


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takich oczu, tyz potrafia godać, iny jakbych zaczal

 

takich łoczow , tyż poradza godać , ino jakbych zaczoł ..... raczej tak to powinno być :wstyd:

 

PS: mam w domu 2 kable "no name" tzn. czerwony DAX (12zł)i niebieski z jakiegoś zestawu, pozostawionego przez znajomego, bo kupił lepszy i pomimo sporej plątaniny pod kokpitem , przejścia przez skrzynkę z bezpiecznikami i na dodatek puszczone progiem z wiązką auta ,zasilaniem wzmacniacza , kablami głośnikowymi itd nic nie "zbierają" . Mam też jeszcze jeden kabelek "no name" ,który działa niczym LPF i wycina wszystko powyżej 500hz .. trzymam dl niedowiarków , którzy twierdzą ,że kabel,to kabel ... oba niebieskie wyglądają identycznie, a grają różnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noname, jo wia iny sie czasem jebna... Po prostu nie jest to mój jezyk "ojczysty" a raczej wymuszony z uwagi na pracę. Na codzień staram sie izolować od gwary ale zawsze to jakoś coś się przypałęta... Swoja drogą nie dziowota kiedy na codzień trzeba z hanysami przebywąc i 90% załogi goda, tyle ze jedni ze tak powiem "rasowo" a inni lamaną gwarą... Za płytko tu po porstu zeby bylo full profi :wstyd:

 

 

Ja kupiłem kiedyś podwójnie ekranowany no-name bo wczesniejsza hama swistała okropnie... Na no name za 20zł swisty i zakłócenia ucichły o 90% ale jeszcze je słysza, po prostu chce ukryć wzmacniacze a co za tym idzie chcialbym juz aby bylo na czyms pewniejszym po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widza sam some hanysy :wstyd:mastah22, widza zes jes spawacz, a znosz firma "Euro-Spaw" z Chorzowa?? Jo tam robia jak co i jakby kiedys bol to mozesz odsluchac na zywca moje audio :P

 

noname, a jaki mosz wzmak?? Bo to moze wzmak filtruje i wtedy sygnaly i tak zbieraja, wzmak tego niy puszczo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no czemu... Jestem zadowolony z stingera bo nie swiszczy mocniej niz no name za 18zł...

Pozatym jest tandetny ze az strach pociagnac mocniej z obawy o oderwanie wtyku...

 

Roznicy w porownaniu z no -name za 18zł nie ma zadnej wiec nie warto przeplacac...

 

No name w tej samej kalsie jakosciowej co stinger, defacto tez nie wiele tanszy...

http://www.allegro.pl/item597031394_kabel_...anie_5_00m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no czemu... Jestem zadowolony z stingera bo nie swiszczy mocniej niz no name za 18zł...

Pozatym jest tandetny ze az strach pociagnac mocniej z obawy o oderwanie wtyku...

 

Czemu tandetny?? Ja sie tam nie pier**lilem z przeciaganiem i wtyki sa cale :P Tylko rzeczywiscie moglyby byc metalowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze to dokladniej :P

 

Kiedy zalozylem Stingery, to zaczalem slyszec wiecej.. Mysle, ze to dlatego, ze znikly zanieczyszczenia z wyzszych czestotliwosci pasma akustycznego, np rozne stringi i dzwoneczki wczesniej byly nieslyszalne, albo conajmniej znieksztalcone, bo ciagle szly rownolegle z swistami i szumami.. Wiec moje jajka na swieta beda mialy swiety spokoj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...