Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piłka jest nie obliczalna i walka jest do ostatniego gwizdka :) dzisiaj też raczej mało kto liczył na Juve a tu miła niespodzianka.Jeśli chodzi o Real to jak widzę tego przereklamowanego Ronaldo który nie potrafi z szacunkiem podziękować przeciwnikowi za grę tylko ucieka do szatni jak rozkapryszony bobas to ręce same się składają do oklasków dla Juve,za grę i walkę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bravo Juve obejrzałem nagrany mecz bo później dotarłem do domu a wracałem z wyłączonym radiem aby jakiś spiker wyniku nie zdradził;) bravo. Real słaby chociaż w pierwszej połowie całkiem dobre akcje. Ale wygrywa ten kto więcej strzela.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Real słaby chociaż w pierwszej połowie całkiem dobre akcje. Ale wygrywa ten kto więcej strzela. :)

 

Real nie był słaby ... był po prostu nieskuteczny.

Dodatkowo - Real więcej strzelał na bramkę i w światło bramki.

Na szczęście wygrało Juve. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ułożył się jak tydzień temu...pierwsza połowa dla Realu..druga Juve :) i szkoda dwóch sytuacji Marchisio i Pogby oba strzały mogły spokojnie wylądować w siatce...zabrakło troszkę precyzji przy strzałach...ogólnie mecz fajnie się oglądało i miny fanów Realu w barze bezcenne ;)..co by się nie działo w finale gratuluje ekipie Bianconeri awansu do finału :)....

....ps. saltech Ty sobie daruj ten finał LE... i zakup bilet na Naszym lubelskim stadionie na 05.07.2015r. będą grały ekipy: Monaco, Szachtara, Hannoveru, Śląska Wrocław. Także bliżej i taniej i w cenie 60zł masz mecz o 3m-ce i mecz finałowy także myśle, że warto ;) ja już zakupiłem.

Tu masz info http://stadiony.net/aktualnosci/2015/05/lublin_wielkie_marki_na_arenie_juz_w_lipcu

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka jest nie obliczalna i walka jest do ostatniego gwizdka :) dzisiaj też raczej mało kto liczył na Juve a tu miła niespodzianka.Jeśli chodzi o Real to jak widzę tego przereklamowanego Ronaldo który nie potrafi z szacunkiem podziękować przeciwnikowi za grę tylko ucieka do szatni jak rozkapryszony bobas to ręce same się składają do oklasków dla Juve,za grę i walkę :)

 

Nie interesuje mnie czy jesteś fanem Barcelony czy po prostu antyfanem Ronaldo tudzież całego Realu Madryt, ale szacunek dla przeciwnika wypadałoby mieć. Piszesz, że Ronaldo przereklamowany i nie podszedł z szacunkiem do rywala. A czy Ty podchodzisz pisząc w ten sposób? Nie. Resztę pozostawię bez komentarza.

 

Co do samego dwumeczu to był to bardzo dobry półfinał jak wiadomo ze wskazaniem na Juve. Można gdybać co by było jakby grał Modrić, ale fakty są takie, że to Juventus jest w finale i należą im się brawa bo wykonali swoją robotę - wygrali 1 mecz i strzelili bramkę na wyjeździe. Real sam sobie sprawę skomplikował swoją nieskutecznością i ten sezon kończy bez jakiegokolwiek trofeum. Ubolewam nad tym, że drużyna której kibicuję od 2000 roku odpadła, ale takie jest życie. W tamtym sezonie była La Decima, a ten sezon kończą z niczym. Mimo wszystko do finału usiądę ze znajomymi przed telewizorem i nie będę kibicował żadnej z drużyn. Po prostu chciałbym zobaczyć świetny mecz w wykonaniu obu ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie interesuje mnie czy jesteś fanem Barcelony czy po prostu antyfanem Ronaldo tudzież całego Realu Madryt, ale szacunek dla przeciwnika wypadałoby mieć. Piszesz, że Ronaldo przereklamowany i nie podszedł z szacunkiem do rywala. A czy Ty podchodzisz pisząc w ten sposób? Nie. Resztę pozostawię bez komentarza.
 

Akurat sam zawodowo grałem w Koszykówkę i wiem co to jest szacunek dla rywala,tym bardziej po meczu kiedy dziękuje się za walkę do końca.Osobiście dla Mnie taki zawodnik który ucieka po przegranym meczy bez godnego podziękowania przeciwnikowi że był lepszy to nie jest zawodowiec.Już nie wspominając o podziękowaniu dla kibiców.Oczywiście gdyby Real wygrał Ronaldo by został do ostatniego kibica na murawie ciesząc się.Wnioski wyciągnij sobie sam :)

 

ps. Nie jest kibicem ani Barcelony ani anty fanem Ronaldo.Po prostu jeśli uważa się za najlepszego napastnika świata to niech reprezentuje tą klasę a nie dno! Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo nie jest napastnikiem. ;) Nie chcę go usprawiedliwiać, ale wszystko kwestia charakteru. Jeden tą złość po porażce dusi w sobie, a drugi nie patyczkuje się z okazywaniem swojej frustracji. Taki właśnie jest Ronaldo. Można go kochać, można nienawidzić. Tak samo jak paru nurków, gryzaków czy wrestlerów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...