Skocz do zawartości

Dziwny problem. Sub milknie po zmianie piosenki.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego przez kabel 2x RCA -  jack nie działa? No chyba tutaj nie ma dużej filozofii? 2 chinche do wzmacniacza, jack do telefonu, to oczywiste i jedynie co z głośnika słychać to dziwne pukanie. Druga sprawa, warto go oddawać do elektronika? Wzmacniacz warty 100 zł, a elektronik pewnie za 20 zł też tego  nie zrobi, jeśli wgl ogarnie temat wysłuchając co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor ;) sprawdzałeś zasilanie na piecu? Czy masz dobry + i -...,  jeśli chodzi o naprawę to tego pieca raczej robić się nie opłaca jeśli nie masz znajomego który się tym zajmuje albo nie zrobisz tego sam, cena naprawy dla przeciętnego Kowalskiego przekroczy wartość samego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zasilanie i wszystko jest w porządku, w końcu cały czas wzmacniacz był podłączony i przez ten czas napędzał Lanzara i teraz tego Powerbassa i mam wrażenie, że ten problem się zaczał po kupieniu tego PB. Zależało mi, żeby tymi kablami sprawdzić czy to wina radia, czy czegoś innego, bo radio i głośnik mam na gwarancji, natomiast wzmacniacz praktycznie kupiłem niedawno, ale używany, bo Soundwave mi się uszkodził i teraz ten Magnat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam dalszą diagnozę na własną rękę, umów się lepiej z kimś kto choć trochę ogarnia temat

 

Masz do sprawdzenia i zdiagnozowania praktycznie najprostszą z możliwych sytuacji i ciągle napotykasz różnego rodzaju problemy i w dalszym ciągu nie masz pojęcia o co chodzi. Również proponuję podjechać do kogoś kto Ci to ogarnie. Nie każdy się w tym odnajduje i Ty niestety należysz do tego grona. Ciężko nawet coś więcej Ci napisać bo sprawa ciągle jest w proszku, a wszystko było już powiedziane. Może masz jakiegoś kumpla obeznanego w temacie, powinien Ci to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe kable, takie:
Kabel 2xRCA-Jack 3.5mm.10m

http://www.lamex.com.pl/produkt.php?idg=92&id=5765

tyle, że 7,5m.

Podłączam chinche w to samo miejsce co idą od radia, do IN, jack do telefonu - wiadomo. Efekt? Pukanie w głośniku, o którym pisałem.

 

Masa jest do budy, ale gdyby był problem z masą to by chyba to się działo w losowym momencie, a nie najczęściej po 20min+ jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mówimy żebyś sprawdził zasilanie wzmacniacza! Dokładnie sprawdził! Zasniedziale styki i słaba masa może powodować takie dolegliwości... Brak stabilnego + też.


To że świeci "power" nie oznacza, że dostaję dobre zasilanie... Sterowanie przetwornicy jak i sama dioda zasilane są z remote... Dioda zaswieci nawet bez b+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...