Skocz do zawartości

„hultaj” i10 by zmej


zmej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolejnym świadomym i słusznym krokiem w drodze osiągnięcia jeszcze lepszego grania w swoim maluchu było dołożenie średniaka :)

 

I... tak też się stało :hyhy:

 

post-10063-0-88435000-1459751733_thumb.jpgpost-10063-0-49265300-1459751834_thumb.jpgpost-10063-0-02799200-1459751848_thumb.jpg

post-10063-0-47386200-1459751865_thumb.jpgpost-10063-0-99813400-1459751883_thumb.jpg

 

Aby ujednolicić profil grania, woofer został zastąpiony morelowym ultra, tw teraz to 250tka, średniak 880tka.

 

Ogromne podziękowania Michałowi (MW91) za "ulepienia" bardzo płytkich słupków, o wykończeniu nie wspominając :ok: oraz szymon'owi za zwrotnicę  :padam: i banan na twarzy z którym odjechałem :super: ( a tu druga wersja banana :D .... :rotfl: )

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem okazje dziś posłuchać wozu :) granie bardzo dojrzałe ,ułożone, spokojne sekcja średniowysokotonowa jak to u morelka :) lekko w przekazie ,dużo powietrza. Podobało mi sie granie wooferka wraz z subem stanowił spójna całość ,  :ok: Jak to powiedział Paweł słychać wyraźnie preferencje i gusta właściciela, Dzieki za przyjazd do zobaczenie w drodze na piknik  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

leżą i się kurzą!

Ciesze się stary że masz taki ruch że już po dniu się kurzą :rotfl: Zresztą, nie tylko ja widzę czemu :ok:  

 

 

 

w razie potrzeby znalazłyby się i siatki z Audio Arta... :wink:

Dzięki, lecz nie będą niedługo pasowały do reszty :wink:

 

 

 

Fajnie wyszły. Bardziej mi się podobają niż poprzednia odsłona.

Też uważam że się do tych prac nie nadaję  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...