Skocz do zawartości

podłączenie radia bose audi s3 8l


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Ostatnio mój znajomy zakupił audi s3 8l 2002r , z nagłośnieniem bose, lecz bez radia, a dokładniej radio zostało wyrwane, gdyż nie mam nawet kostek, i teraz głowimy się jaki kabel gdzie podłączyć... 
Drugi problem jest taki, iż prawdopodobnie w samochodzie znajdowało się radio 2 din z ekranem, a teraz jest wstawiony radio " audi symphony1" i nie wiem czy jest możliwość podłączenie tego systemu pod te radio, jeśli tak to bardzo proszę o schemat... 
w niedługim czasie postaram się dodać zdjęcie gdzie będzie widać  wszystkie kable
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jest z tym problem że nie wiem który kabel jest od czego, a ja tego nie będę robił, tylko chce mu pomóc żeby to ogarnął, ma tą audiole ponad pół roku i co jest najśmieszniejsze jeździł po różnych zakładach i nikt mu tego nie mógł zrobić 
jak coś to mogę wrzucić fotki jak te kable wyglądają 
a może znacie kogoś w grodzisku mazowieckim kto mógłbym to zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu audi są pięknie kolory przewodów opisane... Przecież nie będziemy za kogoś wertować wszystkich papierów żeby gotowca podać na tacy. Dla ułatwienia mogę dodać, że w wiązce powinny być 2 pary sygnałówek, zasilanie stałe i po stacyjce, podświetlenie, remote i może jeszcze kilka dodatkowych... z tego co pamiętam sygnałówki w bose są skręcane (w warkoczyk) z masami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tam normalne druty dla fachowca godzinka i wszystko jest fabryka.

Jak jednak boli wydać stawkę to w rękę elsa i jedziemy z koksem...

W manualu audi są pięknie kolory przewodów opisane... Przecież nie będziemy za kogoś wertować wszystkich papierów żeby gotowca podać na tacy. Dla ułatwienia mogę dodać, że w wiązce powinny być 2 pary sygnałówek, zasilanie stałe i po stacyjce, podświetlenie, remote i może jeszcze kilka dodatkowych... z tego co pamiętam sygnałówki w bose są skręcane (w warkoczyk) z masami...

A to Ci dobre analogowe sygnały w 8l :-)

 

Tak już dawno wszystko szło po canie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...