Skocz do zawartości

Wysyłka części z USiA- ktoś coś?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polonez już z SAGA nie pracuje, mają swoją agencję i zwie się KAREX, stąd clą wszystko bo prowizji celnej z 300 usd było 160zł i opłat celnych 380


 

 


co w przypadku sciagania sprzetu do DE? Tez pojdzie clo tamyego kraju?

 

Tak samo, z tym że tam jest pełniejsza pewność że naliczą cło,  ordnung must sein.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

Bąźur :)

 

Czy ktoś może pomóc w ściągnięciu którejś z tych części: /jeep części/

 

http://www.ebay.com/itm/1984-94-Jeep-Cherokee-Tilt-Steering-Column-Rebuilt-for-Auto-Transmission-/271806327334?pt=Vintage_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f48eb6a26&vxp=mtr

 

http://www.ebay.com/itm/1984-94-Jeep-Cherokee-Tilt-Steering-Column-STANDARD-TRANSMISSION-Transmission-/151537289095?pt=Vintage_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2348538787&vxp=mtr

 

Jest straszny problem znaleźć to u nawet w EU. Kumpel przeszukał chyba wszystko, a stary się wkur*wia, bo dżip stoi...

 

 

No i pytanie za 100 punktów- co z tym yebanym cłem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej doliczą Ci VAT i cło (cło zależnie od tego co zamawiasz - mają różne stawki), ale finalnie niektóre przesyłki docierają bez cła a niektóre z ..

 

miałem tak, że dwie paczki od tego samego nadawcy (jakiś czas po sobie) jedna przyszła z cłem do opłacenia a druga bez .. chyba nie ma na to reguły (ten kto doręczał paczkę też to potwierdził, mówił, że potrafi przynosić jednego dnia do jednego odbiorcy dwie paczki i jedna z cłem a druga bez)

 

zostaje Ci tylko czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej doliczą Ci VAT i cło (cło zależnie od tego co zamawiasz - mają różne stawki), ale finalnie niektóre przesyłki docierają bez cła a niektóre z ..

 

miałem tak, że dwie paczki od tego samego nadawcy (jakiś czas po sobie) jedna przyszła z cłem do opłacenia a druga bez .. chyba nie ma na to reguły (ten kto doręczał paczkę też to potwierdził, mówił, że potrafi przynosić jednego dnia do jednego odbiorcy dwie paczki i jedna z cłem a druga bez)

 

zostaje Ci tylko czekać :)

To się chyba tyczy tylko Poczty w stanach , a kurier masz 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Cło wydaje mi się, że jest więcej niż 2-3%.

Jak walczyłem z celnym w Pruszczu Gdańskim za paczki to bodajże wychodziło na poziomie 15-20% i do tego vat nasz, co dawało by kosmiczne sumy, ale udało mi się wytargować (w związku z nieznaczną wartością towaru po udokumentowaniu przelewu za niego), że ostatecznie ani złotówki nie wzięli, ale to zależy w dużej mierze od celnika na jakiego trafisz i czy w nocy dobrze 'spał'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i...

 

Kumpel znalazł na alle za ... 40 zł :o

 

Gościu chyba się pomylił i napisał, że to od diesla (a chodzi o 4.0 benę) i jest od manuala, ale kumpel ma to ogarnąć (chodzi o stacyjkę).

 

Qrwa, dzięki bogu, bo jakbym miał ogarniać tą wysyłkę, to masakra.

 

 

A już na grupie fb z częściami jeepa pisałem, pisałem też smsa do gościa z forum, który ma w kij jeepów na części i bieda.

 

Także całe szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...