Skocz do zawartości

VII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 7-9.08.2015 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No cóż, wielka szkoda, że tak to wygląda. Też zaryzykuję banem ale w związku z tym, że zaangażowałem się w temat i po części rozpocząłem dyskusje czuje się zobowiązany odpisać. Zacznę od tego, że szanuję decyzję administracji bo od tego są, żeby ustalać reguły i się ich trzymać, przede wszystkim szanuje i pochwalam konsekwencję, jednak mam duże zastrzeżenia odnośnie zasad i chciałbym wyrazić swoją opinię. Z punktu widzenia nowego użytkownika mogę powiedzieć tyle: wchodzę na forum co najmniej raz na 2-3 dni i będąc tego typu imprezą bardzo zainteresowany samemu informacji na jej temat prawdopodobnie nigdy bym nie znalazł. Gdyby nie info od osoby, od której kupowałem woofery w ogóle bym nie wiedział o wydarzeniu. Szkoda też, że przy tak surowych i rygorystycznych zasadach nie ma łatwego dostępu do informacji o wydarzeniu i o terminach czy to jak inny kolega wyżej napisał np. w formie e-mail czy też banera na stronie głównej forum.

 

Mało tego, wiedząc o wydarzeniu miałem początkowo problem ze znalezieniem tego wątku a jestem osobą młodą mającą kontakt z komputerem i internetem przez większą część dnia. Jeśli chcecie dotrzeć do nowych osób i poszerzać swoje grono to musicie spojrzeć na sprawę z punktu widzenia takiej osoby. Dla wieloletniego użytkownika poruszanie się po forum nie stanowi problemu. Ja natomiast jestem zajętym człowiekiem i nawet jak znajdę tą chwilę, żeby wejść na forum i coś poczytać to też nie wchodzę w każdy jeden wątek szukając informacji tylko wchodzę w przyklejone wątki bądź używam funkcji szukaj wpisując problem czy temat jaki mnie interesuje.

 

Inną sprawą jest sama forma prowadzenia rejestracji do imprezy. Ja np. przy rezerwacji na więcej jak jeden dzień z tak dużym wyprzedzeniem kto wie czy kiedykolwiek będę mógł się pojawić, bo jestem osobą oszczędną (Poznańskie korzenie zobowiązują :D) a rezerwowanie miejsc na 3 miesiące przed czasem przy mojej pracy i obowiązkach to zwyczajna loteria. Tak samo osoby, które na forum zarejestrowały się przykładowo w maju nie mają możliwości pojawienia się na imprezie. Ja rozumiem zamykanie listy na tydzien dwa czy nawet miesiąc przed ale 3 miesiące to spora przesada. No i w ogóle nie rozumiem konieczności rezerwacji miejsc z tak dużym wyprzedzeniem w przypadku wizyty bez noclegu. Szczególnie, że z tego co zostało wyżej przez administrację napisane na miejscu będą hostessy, które mają rzekomo odhaczać na liście i wpuszczać osoby na teren - dlaczego nie mogłyby pobierać na miejscu opłaty jednodniowej i dopisywać osoby do listy ciężko mi wytłumaczyć. Odnośnie strachu przed kradzieżą ze strony nowych osób też ciężko się nie odnieść bo potrafi ktoś wytłumaczyć jaka różnica czy ta osoba się wpisze na listę 3 miesiące czy tydzień przed?

 

Podsumowując szanuję decyzję choć żałuję, że się nie spotkamy - może następnym razem. Jednak bez bardziej skutecznej formy informowania użytkowników istnieje duże prawdopodobieństwo, że i ja i wielu innych nowych użytkowników potencjalnie zainteresowanych tematem następnym razem również wątku nie znajdą a informację otrzymają za późno. Niestety większość ludzi poza forum car audio ma na głowie codziennie 1000 obowiązków i kilkanaście innych rzeczy, które chce wykonać jak upora się z obowiązkami co znacznie ogranicza czas jaki mają na poszukiwanie informacji.

 

Życzę miłej zabawy i pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale 3 miesiące to spora przesada.

 

To nasze zasady ...dostosowujesz się albo nie .

 

 

 


No i w ogóle nie rozumiem konieczności rezerwacji miejsc z tak dużym wyprzedzeniem w przypadku wizyty bez noclegu.

 

Nie musisz nic rozumieć ...to nasze zasady.

 

 

 


dlaczego nie mogłyby pobierać na miejscu opłaty jednodniowej i dopisywać osoby do listy ciężko mi wytłumaczyć.

 

No i one cały dzień stać i zbierać kasę, bo Ty nie zauważyłeś tematu ? No bez jaj!  

 

Chyba nie rozumiesz że ta impreza to nie impreza masowa z biletami i innymi pierdołami komercyjnymi ... to zlot aktywnych userów chcących wymienić swoje spostrzeżenia .  Takie zasady zostały ustalone , a Ty po prostu nie potrafisz się dostosować do reguł , ba nawet nie uszanujesz słów organizatora ? Jeszcze raz wkleję , a Ty zamiast klepać w klawisze przeczytaj jeszcze raz poniższy tekst i tyle >

 

 

 


Napisano wczoraj, 13:20
Witam!
 
Powoli mam już tego dosyć... Telefony, maile zapytania... Kurwa pół roku wcześniej było wiadomo gdzie co i kiedy...
Koniec ulegania itp... Dla jasności przypomnę jeszcze raz:
 
W tym roku tylko i wyłącznie przedpłata na konto! TERMIN PŁATNOŚCI do dnia 10.05.2015
Po tym dniu lista zostaje DEFINITYWNIE zamknięta i nie ma możliwości dodatkowych rezerwacji. Proste zasady, kto się nie zapisze i nie opłaci miejca do wyżej wymionego dnia nie ma możliwości uczestnictwa w PIKNIKU. I nie ma wyjątków, że znajomy, że przyjaciel, że stały bywalec. Nie ma i dziękujemy."
 
 
 
AMEN!

Dla dodatkowej jasności... Nie ma na godzinę, na pół, na dwie... Jest lista, impreza jest zamknięta i dziękujemy.
Na wjeździe będą hostessy, które będą sprawdzały z listą czy miejsce jest zarezerwowane pod danym loginem z forum.
 
Przez moje dobro jakim posługiwałem się rok temu byliśmy w plecy dobre ponad 1000 zł. Dobrze, że większość z Was zachowała się w porządku i dopłaciła. Bo właśnie przez takie kombinacje były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowuje się do zasad jedynie wyraziłem swoją opinię i uważam, że mam do tego prawo. Odnoszę wrażenie, że nie przeczytałeś całej mojej wiadomości ze zrozumieniem. Twój post kompletnie nic nie wnosi poza szeregiem oskarżeń, toną buty i próbą "dopisania" do mojego postu żądania aby rzekomo hosstessy miały cały dzień stać i zbierać kasę - nic takiego nie napisałem. Skoro muszą wpisać osoby z listy w tym samym terminie mogły by wykonywać opisaną przeze mnie czynność. Jednak ta dyskusja zwłaszcza w takim tonie nie ma dalszego sensu dlatego nie zamierzam jej kontynuować. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowuje się do zasad jedynie wyraziłem swoją opinię i uważam, że mam do tego prawo. Odnoszę wrażenie, że nie przeczytałeś całej mojej wiadomości ze zrozumieniem. Twój post kompletnie nic nie wnosi poza szeregiem oskarżeń, toną buty i próbą "dopisania" do mojego postu żądania aby rzekomo hosstessy miały cały dzień stać i zbierać kasę - nic takiego nie napisałem. Skoro muszą wpisać osoby z listy w tym samym terminie mogły by wykonywać opisaną przeze mnie czynność. Jednak ta dyskusja zwłaszcza w takim tonie nie ma dalszego sensu dlatego nie zamierzam jej kontynuować. Pozdrawiam.

Proponuje zalozyc forum,zrobic piknik i wczuc sie w naszego Admina zeby wszystko zalatwic na tip top w ciagu tych 3 ech miesiecy a nie jednego.JAk nie rozumiesz to zajmij swoj wolny czas ktory powienienes poswiecic sobie a nie zaltwianiu wszelkich spraw dotyczacych pikniku.

 

Bedac na forum chocby raz na tydzien szukajac spotow w swojej okolicy ciezko nie zauwazyc pierwszego tematu zwiazanego z tym piknikiem.

 

Mysle ze Ci ulatwilem troche twoj tok myslenia a jak nie to wroc do poczatku mojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie skonczyc atakować nowych i tych ktorzy maja cokolwiek innego do powiedzenia niż "do zoabczenia na pikniku"? Mysle ze znajdzie sie czas zeby porozmawiać i zmodyfikowac zasady aby stały sie może bardziej przystepne dla nowych na przysłość.

Dajcie juz sobie na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie skonczyc atakować nowych i tych ktorzy maja cokolwiek innego do powiedzenia niż "do zoabczenia na pikniku"? Mysle ze znajdzie sie czas zeby porozmawiać i zmodyfikowac zasady aby stały sie może bardziej przystepne dla nowych na przysłość.

Dajcie juz sobie na luz.

DOKŁADNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie skonczyc atakować nowych i tych ktorzy maja cokolwiek innego do powiedzenia niż "do zoabczenia na pikniku"? Mysle ze znajdzie sie czas zeby porozmawiać i zmodyfikowac zasady aby stały sie może bardziej przystepne dla nowych na przysłość.

Dajcie juz sobie na luz.

Dobrze mądrego posłuchać :-)

Wielki szacun dla admina za czas poświęcony organizacji pikniku.

Solidaryzuje się jednak z kolegą Sparhawk - ton wypowiedzi pana Powalla powala... można by zadać sobie pytanie po co jest to forum? Czy nie po to aby zarażać coraz większą liczbę osób pasją CA i poszerzać grono forumowiczów? No chyba, że cel to kółko wzajmnej adoracji, gdzie jeden drugiemu będzie kadził: jak ty zestroisz autko to nie ma ch... we wsi itd.

Jeżeli ta ostatnia opcja jest prawidłowa, to cofam to co napisałem wcześniej o nastawieniu moderatora do "nowych". Wszystko jest na jak najlepszej drodze do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ton wypowiedzi pana Powalla powala...

Rajcuje Cię klepanie w klawisze w temacie który Cię nie dotyczy?  

 

Przypominam 

 

 


Dalsze dyskusje na temat dodatkowych miejsc czy innych USTALONYCH już rzeczy będą karane banami

 

Ja ten zły i niedobry polowanie rozpoczynam i tym samym ostrzegam iż WSZELKIE posty będą kasowane i nagroda rozdana! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja dopiero wieczorem bede

 

W piątek* i tak nikt nie będzie myślał czy wyrko napompowane, czy nie , ot uwalić się i przekimać  :wink:

 

* w sumie to już i tak wczesna sobota będzie  :hyhy:

 

 

Mam w chacie taką jak na focie to wezmę ...szybciej pompuje , bo "dmucha powietrzem "  przy ruchu tłoka w dół jak i w górę .

post-623-0-83059300-1438773442_thumb.jpg

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś gitarę i potrafi na niej grać?

A co z sprzętem Home Audio? Fajnie, aby coś nam tam grało mocno na plaży. Ma ktoś jakąś końcówkę i estradówkę?

 

jak estradówka będzie to mogę zabrać przenośny agregat 2kw cobyśmy z przedłużaczami nie biegali po plaży :)

 

jak ze spaniem na miejscu? Ile jest w domkach, a jaka szansa, że będzie trzeba spać w namiotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio z tym sprzętem na płazy i hostessami przy wejściu?

Przecie to ośrodek wypoczynkowy

Poza nami bedzie tam i tak duzo ludzi

Beda wchodzić i wjeżdżać ludzie nad jezioro

Ciekawe czy podpasuje im muzyka na plazy gdy przyjadą z dziećmi ba plaże odpocząć

 

Kwiatek czy ten agregat jest wystarczajaco cichy aby muzyki nie zagłuszyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wy tak na serio z tym sprzętem estradowym?

Wy tak serio z tym sprzętem na płazy

 

Wy tak serio z tym sprzętem estradowym?  :rotfl:

 

 

 

 


i hostessami

 

http://media.giphy.com/media/EOpZ7XsVfTN2E/giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...