Skocz do zawartości

VII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 7-9.08.2015 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem błędem było że oddawano rok temu rezerwacje nie przybyłym i było zapłacone za x miejsc, a faktycznie było mniej osób. I potem była dziura. Wiem nie ma mnie w tym roku na liście i co się odzywam... Ale nie mogę, a nie chcę podobnych problemów w latach kolejnych. Wtedy jak nawet ktoś wpadnie i złoży opłatę to kasy powinno zostać (na np kolejny rok )

I uważam, że braki rok temu to był mały błąd organizacji i chęć bycia dobrym dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam, że się nie przywitałem nie jestem obyty z takimi zwyczajami. Forum obserwuje intensywnie od ponad pół roku, wszystkie zakupy związane z CA dokonałem na forum jednak to wszystko odbywało się przez priv. Nie miałem czasu i potrzeby aktywnie się udzielać zwłaszcza, że nie mam w zwyczaju wypowiadać się jak mało się znam tym bardziej w miejscu gdzie znawców pod dostatkiem :). Jeszcze raz podkreślę, że zapłacę ile trzeba za siebie nie zamierzam was narażać na żadne koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeszcze raz podkreślę, że zapłacę ile trzeba za siebie nie zamierzam was narażać na żadne koszta...

 

Napisz do Admina w tej sprawie. 

 

 

 


Przepraszam, że się nie przywitałem nie jestem obyty z takimi zwyczajami.

 

To miejsce nie jest najlepsze do tego ale ... każdy nowy user po rejestracji dostaje email z "listem powitalnym" i tam dokładnie wskazano co i jak . Olanie listu kończy się własnie złamaniem zasad ...

 

 

Postawisz flachę wkupnego i z bani  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby ktoś wpaść na dzień i posłuchać, to na pierwszej stronie również była opisana taka sytuacja. Z powodu, że dla takiej osoby nie trzeba rezerwować miejsca noclegowego, osobiście nie widzę wielkiego problemu, gdy ktoś przyjedzie i uiści taką  czy inną opłatę organizatorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pierwszej stronie również była opisana taka sytuacja.

 

"

  • Pobyt bez noclegu: 30 zł za osobę

"

W tym roku tylko i wyłącznie przedpłata na konto! TERMIN PŁATNOŚCI do dnia 10.05.2015

Po tym dniu lista zostaje DEFINITYWNIE zamknięta i nie ma możliwości dodatkowych rezerwacji. Proste zasady, kto się nie zapisze i nie opłaci miejca do wyżej wymionego dnia nie ma możliwości uczestnictwa w PIKNIKU. I nie ma wyjątków, że znajomy, że przyjaciel, że stały bywalec. Nie ma i dziękujemy."

 

Jakby takiej informacji nie było , to nawet nie pisałbym w tym temacie do 

Sparhawka   :wink: 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze nie ogarniasz... doplata była dlatego ze organizacja była wtedy dupy. Zamowiony i zaplacony z góry był caly osrodek a Kamil opieral sie na deklaracjach z listy a nie realjych wplatach.

CI ktorzy mieli dojechac i wplacic wieksza sume ze względu na olanie tanszych przedplat wykupili miejscówki tych ktorzy porezygnowali i zaplacili dzieki przedplatom dużo mniej. Stad powstała dziura ktora trzeba bylo "zalatac".

W tym roku mialo/ma/bedzie/jest (moze by sie w koncu Kamil wypowiedzial) być inaczej i skoro osrodek jest juz opłacony to zupelnie nie widze problemu aby ktos wpadł pogadać. Oczywiście licze ze wbijajac na oplacona impreze nie bedzie "chytrych bab z Radomia". Takie jest moje zdanie.

 

 

 

Edit

 

 

Teraz dosralem.... zaczalem odpowiadac na posta Powalli z poprzedniej strony. ... durne male telefonowate wyswietlacze

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można wdepnąć na jeden dzionek i czy nie będzie to zadrą dla nikogo ???

 

Bo u mnie debaty na szycie zakończyły się pozytywnie i w sobotę mógłbym wdepnąć.

 

Chyba że ktoś ma do sprzedania miejscówkę na jeden nocleg z soboty na niedzielę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...