Skocz do zawartości

charczy głośnik i przerywa wzmacniacz


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie zacznij od zmiany miernika lub baterii w nim, skoro w innym aucie ten sam miernik pokazuje Ci na odpalonym silniku 11V.

 

Na uruchomionym SILNIKU powinno być w okolicy 14V. Jeśli u Ciebie pokazuje 11 to masz problem z miernikiem, ponieważ gdyby aku spadło do 11V to na 99% nie odpalił byś auta...

 

Podjedź do kogokolwiek z normalnym, sprawnym miernikiem i sprawdź ponownie 3 powyżej podane punkty i radzę zacząć prowadzic normalną konwersację, odpowiadać pełnym zdaniem i stosować interpunkcję, to zdecydowanie będzie łatwiej zrozumieć co masz na myśli i co chcesz napisać, bo o ile mi wiadomo, to jasnowidza na forum żadnego nie mamy, ludzie tu chcą Ci pomóc, a Ty nawet nie odpowiadasz konkretnie na ich zadane pytania...

 

 

A co do 'po co mierzyć dalej' - po to, że Twoje pomiary są błędne i nie dojdziesz do tego w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie miernik do takich pomiarów. Nim możesz stwierdzić czy masz czy nie. To typowy sprzęt elektryka do wyższych napięć. Zmień miernik aby pomiar był dokładny.

Dodam że mam takie dwa i wiem jak mierzą napięcie stałe na poziomie instalacji samochodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ten ,,wzmacniacz" ma aż 90w rms w mostku(gdzie indziej widziałem 150w ale papier wszystko przyjmie)... Jeszcze nie zdziwił bym się jak ten re by był d4 i spięty w 2ohm, przez co załączało by się zabezpieczenie(cud że ten wynalazek je ma). A to że charczy to zapewne dlatego że łapie przester. Odłącz go, sprzedaj czy zrób z nim co tam uważasz za słuszne i kup jakiś sensowny wzmacniacz(kwestia tego co masz za głośnik dokładnie bo tego nie wiemy jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...