Skocz do zawartości

BERLINGO XTR


nicus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co by nie spamować i nie zakładać nowgo tematu może kolega mi podpowie jaki byś miał pomysł żeby założyć do berlingo z nawigacją jakieś leposze radio , tak aby nie wariował ten wyświetlacz seryjny ewentualnie czy dąło by rade  złączyć 2 te radia, jedno do obsługi komputera pokładowego i nawigacji a do dzźwięku w kostce przełożyć kable od 2 radia?

 

http://img26.staticclassifieds.com/images_tablicapl/254364157_2_644x461_citroen-berlingo-nawigacja-klimatronik-salon-polska-dodaj-zdjecia.jpg

 

Drugie radio zawsze da rade założyć..... natomiast nie mam pojęcia jak z lcd navi bo ja takiego problemu nie miałem ( brak navi )-poszukaj w necie jakieś informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

I jak wypada na tle helixa ? :P

Powiem tak, teraz wiem jak powinny grać mastery, w helix na górze ma się nijak do tego SS.

 

To teraz coś podobnego o większej mocy jeszcze na woofery poszukaj.

Jest to jakaś myśl!

 

PS

Oczywiście bałagan z kablami ogarnięty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Łukaszowi go dwa miesiące temu a on tylko go czyścił i nie chciał do auta wsadzić... z tweeterów w końcu wydobywa się muzyka a nie chirurgiczny przepływ elektryczności.

 

Właśnie w sobotę rozmawiałem o tym z Kubą wcrew że przegapil te okazje :P

 

Tru, 3.0 to świetny wzmacniacz i długo czekałem aż trafi się 6.0 do kompletu ale skoro nie było mi dane to niech ucieszy ucho Nicusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Łukaszowi go dwa miesiące temu a on tylko go czyścił i nie chciał do auta wsadzić... z tweeterów w końcu wydobywa się muzyka a nie chirurgiczny przepływ elektryczności.

Dlatego właśnie nie przepadam za helixem i braxem

Z wiekszym na wf powinno być bardzo ciekawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a wisiał długo w super stanie i dobrej cenie  

 

Karol nawet podpinal u siebie w aucie, wiec moze cos skrobnac na temat walorow brzmieniowych :)

 

Tak swoja droga, to nawet nie musi byc 6.0 na woofer, poszukaj jakiegos ze zwyklej serii reference lub nawet starego rubicona.

Swoja droga, to nawet mam reference 300 w pudelkowym stanie gdzies w garderobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...