Skocz do zawartości

Car audio od podstaw


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje wrzucić do mojego bmw e39 sedan sprzęt car audio, miałem już pewien plan co kupić lecz dowiedziałem się że to zły wybór czyli:

-radio alpine cde 182r lub pioneer deh 8600bt

-głośniki przód morel tempo 6 ( ponoć woofery słabe)

-skrzynia jl audio 12wx0v3-4 ( ponoć szału nie ma) chociaż spodobał mi sie z wyglącu hifonics mr8bp i ZXI12BP

-wzmacniacz carpower hpb602 pod skrzynie

-tył jeszcze nie myślałem... 

-wzmacniacz pod morele i tył miał być carpower hpb 604

I tak sie zastanawiam i czytam i zastanawiam i poprostu nie wiem. W poprzednim aucie miałem:

-radio alpine cde 111r

-przód morel maximo

-tył hertz dcx (tragedia)

-wzmacniacz pod przód i tył carpower hpb604

-skrzynia jl audio 12w1v2.4

-wzmacniacz pod skrzynie carpower hpb602

Grało fajnie ale czegoś brakowało i dlatego teraz nie chce popełnić błedu i wybrać naprawde coś fajnego w rozsądnej cenie. Dodam że słucham głównie trance, lata 80 czasem jakieś disco. Cena to max 3000zł chociaż rozważe wszystkie propozycje.

Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze regulamin, po drugie nie ten dzial a po trzecie majac do dyspozycji taka kase to zacznij czytac forum bo mozesz na tym duzo wiecej zyskac. Budget masz dobry na zrobienie systemu wiec do czytania. Oczywiscie tylne drzwi sobie daruj i zainwestuj w zrobienie przednich drzwi dosc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od listu powitalnego, Koledzy (np. Kamul) włożyli dużo pracy i poświęcili swój czas, żeby początkujący bez zakładania tematów tego typu, uzyskali odpowiedzi na większość swoich pytań... Uszanuj to i zacznij od tego listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...