Skocz do zawartości

Fajne filmy.


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz potwierdzam Wolverine - zaje***** ogladałem w ta niedziele.

 

Tak jak cala seria X-men'ow jest po prostu (obejrzec i skasowac) - generalnie spoko to Wolverine jest wypas. Nie jest taki plastikowy jak nastepne czesci. Mnie poprostu rozwalił. Z miła checią obejrze go jeszcze raz.

 

do tego Taken - Uprowadzona - wypas

 

jest tego sporo ale nie bede powtarzal. Poza tym jak cos z biezacych obejrze to dam znac tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na X-Men'ie się zawiodłem , po pierwsze nastawiałem się na lepsze efekty specjalne po drugie sam film był nudnawy i w pełni przewidywalny nie wspomnę już o walce z Deadpool :D . Taken dobry film popieram jeden z lepszych co się ostatnio pojawił. Polecam także Horsemen coś dla fanów filmów z tematyką Biblijnej Apokalipsy w tle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak przeglądam ten temat Panowie to przy niektórych tytułach ręce opadają jakie wymieniacie - Transporter, Straszny Film, itp. shity - fajne !! :). Co Wy oglądacie :), wzięlibyście się za porządną kinematografię typu:

 

- Gladiator

- 2001: Odyseja Kosmiczna

- Mechaniczna Pomarańcza

- Magnolia

- To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi

- Aż Poleję Się Krew

- Michael Clayton

- Frost/Nixon

- Ostatni Mohikanin

- Na Zachodzie Bez Zmian (1930)

- Metropolis (1927)

- Bez Przebaczenia

- Ojciec Chrzestny

- Fight Club

- Siedem

- Szósty Zmysł

- W Sieci Kłamstw

- Dawno Temu W Ameryce

- Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie

- Forrest Gump

- Skazani Na Shawshank

- Lot nad kukułczym gniazdem

- Milczenie Owiec

- Leon zawodowiec

- Człowiek z blizną

- Braveheart - Waleczne Serce

- Czas Apokalipsy

- Pianista

- Pulp Fiction

- Chłopcy z ferajny

- Więzień nienawiści

- American Beauty

- Amadeusz

- Łowca Jeleni

- Miasto Boga

- Taksówkarz

- Obcy

- Star Wars

i wiele innych, lepszych od większości, które Wy tu wymieniliście, trochę ambitnego kina jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) pozdro http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio sporo filmów obejrzałem nawet "GoldenEye" :D

 

Jednak te dwa są naprawdę godne polecenia

 

KiDULTHOOD

http://i49.tinypic.com/29xf6n7.png

 

AdULTHOOD

http://i50.tinypic.com/20gfew3.png

 

Mimo że AdULTHOOD to kontynuacja filmu KiDULTHOOD nadal jest zaskakujący i przynajmniej ja oglądając ten film nie miałem zamiaru ziewać itp. :hyhy: choć szkoda że zabrakło w drugiej części Jamie Winstone w pierwszej znanej jako "Rebecca" :D

 

Przy okazji polecam soundtrack

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego Taken - Uprowadzona - wypas
to jest mega wyk.. w kosmos serial.... Ogladnalem 1 czesc i wiedzialem ze tak sie skonczyc nie mogło... Zarwałem noc i wizalem urlop nzeby to skonczyc...

 

 

Tak samo zajaral mnie Heroes...

 

Teraz ogladnalem pierwsze czesci Pitbula i wlasnie konczy mi sie zdzierac cale 3 sezony.... Cos mysle ze tez nie skonczy sie bez urlopu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, ok 30% (jak nie więcej) z filmów które wymieniłeś nie ma nic wspólnego z "ambitnym kinem" - chyba ze idziemy kategoriami ambitnie kasowe produkcje..... (czyli kat. tylko i wyłacznie odbijajacymi się głebokim echem przez świat na które to poszły miliony ludzi dając zarobić gigantyczne kwoty za produkcję tych "shitów")

 

hehe nawet nie wiedzialem ze taki temat jest :)

 

Właśnie oglądam "fundacja" - troche nie na czasie.... ale ktoś miał łeb kiedyś na kareczku :) - szkoda ze nie ma teraz takich "grubych" możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego Taken - Uprowadzona - wypas
to jest mega wyk.. w kosmos serial.... Ogladnalem 1 czesc i wiedzialem ze tak sie skonczyc nie mogło... Zarwałem noc i wizalem urlop nzeby to skonczyc...

 

 

Jestes pewny ze o cytowanym przez Ciebie filmie mowisz? :) Bo z tego co sie orientuje to to jest FILM nie serial i to calkiem niezly, z Liamem Nessonem :) (swoja droga slyszeliscie ze ma grac on Hannibala Smitha w nowej kinowej ekranizacji "Druzyny A"? porazka moim zdaniem :) )

 

A zeby nie bylo offtopu to ostatnio dwa sympatyczne filmy z Denzelem Washingtonem widizalem i moge polecic

 

Man on Fire

The Fallen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na Avatarze 3D ...tak wiem wiem mega produkcja mega kasa, reklama itd. Jak dla mnie taka se bajeczka ale zrobiony i efekty specjalne ...wypas! W sumie w dźwięku był taki sobie (brak potęgi i efektu drżenia fotela które znam ze swoich seansów w domu :) ). Efekty dźwiękowe jak dla mnie były wynaturzone ... też tak kiedyś ustawione miałem KD aby z tyłu było duuuzo słychać :D ... teraz już się nauczyłem aby to co ma grać z przodu było z przodu a co z tyłu też było na SWOIM miejscu .Wiem certyfikaty THX w kinie itd , no ale co ja poradzę że mam inne wyobrażenie o dobrym dźwięku w kinie No i na tym kończą się moje malkontenctwa ../efekty wizualne 3D mnie przerażały! Mam lęk wysokości i wszelkie pokazy lotów na "potworach" ...ehh patrzeć nie mogłem. Realizm bardzo dalece posunięty ...jak dla mnie aż za bardzo i czasem zamykałem oczy aby nie zwymiotywać :) . Dla samych efektów wizualnych warto wydać te 27 zeta , a jak się jest jeszcze w "odpowiednim" towarzystwie to już w ogóle ..tylko wtedy koszta rosną (2x bilet cola popcorn etc.) ... nie mówiąc już o rozpraszaniu uwagi przez towarzyszkę eskapady :)

 

PS: ehh tylko te niewygodne okulary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film podobno w wersji 2D jest ... no właśnie tylko bajeczką (piszę to ja wróg Harrego Potera itp historyjek) ale efekty specjalne (dlatego wybrałem ten film i to w 3D :) ) są na baaardzo wysokim poziomie i co ważne sugerując się słowami mojej towarzyszki są o wiele lepsze od tych w filmie " 2012" , a był on reklamowany jako "ten naj" ! Przewiduję ze 100cm plazma w domu z filmem na Blureyu (Boże kiedy go tam dopiero wydadzą na płycie) to nie będzie nigdy to samo co "taaaki' ekran i 3D ... same napisy do filmu wydawały się lewitować z kilka metrów od ekranu :)

 

PS:Pewnie wybiorę się jeszcze raz na ten film do innego kina aby sprawdzić czy tylko w Zabrzu w multikinie ten dźwięk jest "taki sobie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, ok 30% (jak nie więcej) z filmów które wymieniłeś nie ma nic wspólnego z "ambitnym kinem" - chyba ze idziemy kategoriami ambitnie kasowe produkcje..... (czyli kat. tylko i wyłacznie odbijajacymi się głebokim echem przez świat na które to poszły miliony ludzi dając zarobić gigantyczne kwoty za produkcję tych "shitów")

 

hehe nawet nie wiedzialem ze taki temat jest :)

 

Właśnie oglądam "fundacja" - troche nie na czasie.... ale ktoś miał łeb kiedyś na kareczku :D - szkoda ze nie ma teraz takich "grubych" możliwości

 

No co ty opowiadzasz :)

Może Na Zachodzie Bez Zmian to komercha :)

Bez przesady !!

Może Obcy, Star Wars, Forrest, Gladiator czy Braveheart, ale te filmy mimo "komerchy" wniosły cos sobą do historii kina.

Ale mein gott nie Transporter !!

Toż to gniot totalny :/

A właśnie, polecam Dom zły, zajebisty film !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, ja nie twierdze ze transporter to super film (pomimo ze lubie go, ale gustach tu nie dyskutujemy) ale bez przesady ze j/w sam napisałeś co niektóre filmy nie pasują do listy którą stworzyłeś - każdy film wnosi cos do danego gatunku

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem wczoraj na Avatarze, efekty 3D dobre, ale nie powalajace. Ale warto zobaczyc caly film wlasnie tak zrealizowany.

Wiem, ze miala byc to bajka, gdzie efekty mialy grac pierwsze skrzypce, ale nie rozumiem jak mozna najbardziej klasyczna i najprostsza fabule rozciagnac do 3 godzin?? W polowie ten film mi sie najzwyczajniej znudzil i czekalem na koniec.

Mi tez sie chcialo wymiotowac, ale od tego smrodu produkowanego na skale przemyslowa popcornu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nieproszeni Goście

Polecam zaskakujący film,szczególnie końcówka :?:

 

Evilenko

:hyhy: jak dla mnie szkoda czasu na ten film

 

Amityville

Też godny polecenia ale tylko dlatego że to niby na faktach autentycznych

 

 

Polecam:

Rigged - Fight Night

Supercross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherlock Holmes - polecam naprawde swietny film, tylko kurde nie trafili z premiera bo pojawil sie rowno z Avatarem dlatego zostal przycmiony. A szkoda bo naprawde swietny film, dowcipny, intrygujacy, interesujacy i ukazujacy Holmes'a w zupelnie inny sposob. Swietna gra Roberta Downey'a Jr'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...