Skocz do zawartości

Jakie radyjko z BT do 500zł? z wyjściem na ekran?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam nieco nietypowy problem w porównaniu z poruszanymi tutaj.

 

Otóż w moim Peugeocie 206+ siedzi fabryczna instalacja z radyjkiem Clarion i zewnętrznym, fabrycznym wyświetlaczem.

 

Bardzo brakuje mi mojego dotychczasowego radia (z poprzedniego auta) z obsługą BT (SONY MEX BT-2500), niestety nie miało ono wyjścia na zewnętrzne sterowanie, więc na nic mi się nie przyda. (pomijam brak jakichkolwiek wyjść - suba bym nie podłączył)

Podjąłem decyzję o zakupie nowego radia. Pytanie zatem, czy za cenę do 500zł jestem w stanie kupić radio z BT i sterowaniem zewnętrznym ORAZ (uwaga, podwyższam poprzeczkę) wyjściem na zewnętrzny wyświetlacz, by zmusić to do wyświetlania info, na fabrycznym wyświetlaczu peugeota. Wiem, że sony ma radia ze złączem Unilink, Alpine ma Ai-net. Jednak te modele, które znalazłem to koszty >800zł. Szukam czegoś tańszego :( do 500zł.

 

Na wszelkie zaawansowane ustawienia jeszcze jestem za cienki w uszach, więc jakiekolwiek korekcje czasowe i inne magiczne zaklęcia na razie mnie nie interesują.

 

Pytam, bo może ktoś z Was słyszał o radyjku spełniającym moje wymagania, ale w akceptowalnej dla mnie cenie. Im więcej urządzęń oglądam, tym głupszy się robie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego radia. Każdy producent ma jakieś swoje rozwiązania na te wyświetlacze.

To że każdy producent ma swoje rozwiązanie to wiem, biorę pod uwagę dodatkowy koszt w postaci stosownego interfejsu.

Tylko właśnie - jakie radio i jaki interfejs? Kosztu interfejsu nie wliczam w koszt radia, traktuje to jako dodatkowy wydatek. Tak więc te 500zł to na samo radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...