Skocz do zawartości

Agrotjuning D15b2 ile to niby da się wycinąc


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Polsce jest eigle talon/Eclipse mk1 800kM +pponad 100 km z n2o.

Eclipse mk2 800 km żnów na zwykłym paliwe .Wszystkie 6 Bolt

ten drugi to mój.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...wymarzony egzemplarz :rotfl:

 

Ja niestety mam mk1, 7bolt i cztery razy mniej mocy. Ale i tak :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Do pewnego stopnia oczywiście lepiej kupić od razu szybszy samochód. Są jednak osoby, które lubią dłubać. Niektórzy wynaleźli koło, internet i takie tam , a inni dla przyjemności.

 

Tu nie oto chodzi czy ktoś lubi grzebać czy nie, tylko o to że jak grubiej dłubać to w czymś co warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wezcie tez pod uwage, ze taki padaczkowaty Civik moze byc dla kogos calym swiatem i na to juz raczej nikt nie ma wplywu, czy bedzie pakowal kazda zlotowke czy nie. ;)

Tak samo gruba i leniwa baba może być dla kogoś całym światem , nie ma to chyba dla innych znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w czym warto?

 

Niedługo może będzie okazyjnie do nabycia M3 froda, jak wyłapie pajdę za swój skrajny debilizm.

Grozi mu do 10 lat. Więc kto szykuje siano na białego szatana? ;-)

Bo już chyba nawet zawód "syn taty" nie wystarczy by się cwaniak sliznął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Niedługo może będzie okazyjnie do nabycia M3 froda, jak wyłapie pajdę za swój skrajny debilizm.

 

Na razie dostal 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów, co jest ciekawym wyrokiem z racji tego, że ów osobnik nie ma juz teraz takiego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bo to Polska. Mnie na matematyce starej daty profesorka uczyła, że 0 to zero. Okazuje się, że Nasze sądy są w stanie zabrać coś czego gość i tak nie ma.

Pytanie kto tu z siebie robi idiotę, bogaty synek tatusia z mózgiem muszki owocówki czy wymiar sprawiedliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostanie bezwzględnego wyroku do odsiadki a nie jakieś g... warte zawiasy, to będzie to dla mnie skrajny przypadek mycia rączek i warszawskich ukladzikow.

Ciekawe tylko co by powiedział taki sędzia dzieciom, dlaczego ich matka nie wróciła ze sklepu, bo poniosło po chodniku idiotę w bmw jadącego grubo ponad 160 w mieście.

Pamiętacie ten wypadek w Kamieniu gdzie gość nie tak dawno zabił 7 osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trafiamy znowu do sedna tematu... Po co pakować kasę w dłubanie mocy auta skoro już seria nie ma gdzie Jeździć? Fotoradary, aut coraz więcej, mandaty w górę itd itd.

Więc o ile tuning optyczny jest ok, to te setki koni, bardziej na dobre samopoczucie właściciela.

I nie mówię tu o czipsie w turbo by trochę niutkow dodać przy wyprzedzaniu a tych modach na grubo wspomnianych powyżej.

800 koni w clipsie? Gdzie to wykorzystać? Ale respekt na dzielni jest. FAJNIE. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wcale sie nie zdziwie jak dostanie max 3 lata w zawieszeniu.

Maxymalny wyrok który można zawiesić na okres próby to 2 lata ;)

 

I trafiamy znowu do sedna tematu... Po co pakować kasę w dłubanie mocy auta skoro już seria nie ma gdzie Jeździć? Fotoradary, aut coraz więcej, mandaty w górę itd itd.
Więc o ile tuning optyczny jest ok, to te setki koni, bardziej na dobre samopoczucie właściciela.
I nie mówię tu o czipsie w turbo by trochę niutkow dodać przy wyprzedzaniu a tych modach na grubo wspomnianych powyżej.
800 koni w clipsie? Gdzie to wykorzystać? Ale respekt na dzielni jest. FAJNIE. ;-)

Pitolenie truck , sam chciał bym mieć autko do poświrowania z 500km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy by chciał mieć, ale... Na ile by wystarczyło punktów?

Bo nie pitol mi, że byś mką, która na dwójce kręci ostro ponad setkę jeździł po mieście 50. ;-)

Ale skoro zeszło na marzenia motoryzacyjne to mnie ostatnio kupiły nowe odsłony muscle carow z usa, nowy mustang, nowe camaro i V8 z chargerem...

Mmm... ;-)

 

A nie jakiś downsizing, tdi ultra, adblue, tsi itp wynalazki.

A jak ostatnio usłyszałem, że nowe bmw 5 ma mieć 3 cylindrowy silnik to stwierdziłem, że świat schodzi na psy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...