Skocz do zawartości

Subwoofer SLIM


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam. Mam skrzynie zamkniętą o grubości wewnętrznej 11Cm wkomponowaną  w boczek, muszę do niej dobrać odpowiedni przetwornik, o jak najmniejszej głębokości montażowej ( coś z wersji slim). Myślałem nad Earthquake Sound SWS-10X, ale bardzo mało jest o nich opinii, a nie chciałbym kupować w ciemno. Może Wy znacie jakieś w miarę ciekawe konstrukcje? Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna, od techno po discopolo. Skrzynia ma 17 litrów, w całości wykonana z mdfu i tak jak wspominałem zamknięta. Dobrze by było jak by cena takiego głośnika oscylowała w granicach 400-500zł. Przedni zestaw to morel maximo, chciałbym aby ten sub wpasował się w te morele.

 

A powiedzcie mi jeszcze, czy taki głośnik Slim gra dużo gorzej od normalnego, biorąc pod uwagę podobne dane techniczne? Pytanie czysto teoretyczne, bo i tak nie mogę powiększyć głębokości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL Audio TW3

bardzo przyjemne glosniki ;) tylko budzet chyba nie ten :P

 

carpower pulsar. z pierwszej serii dobrze mi znany glosnik. gra zarowno w zamknietej (chyba nieco wieksza jest zalecana) jak i w b-r. jak wprowadzili druga serie to ceny mocno poszly w dol

druga seria niby ma zalecana tylko obudowe zamknieta, ale tego jeszcze nie testowalem.

 

"nalesnik" jest dobry, ale za skromny dla poczatkujacego :P

 

 

 

 


A powiedzcie mi jeszcze, czy taki głośnik Slim gra dużo gorzej od normalnego, biorąc pod uwagę podobne dane techniczne? Pytanie czysto teoretyczne, bo i tak nie mogę powiększyć głębokości
wiele z takich glosnikow poza inna budowa niczym nie rozni sie od innych glosnikow!

glupota jest dla mnie budowanie takiego glosnika ktory potrzebuje np 30 litrowej skrzyni :P

co innego JLe TW5 - tam dla 13" zalecaja skrzynie jak dla klasycznych 10" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiorę Helix E10W, mieści się w cenie, mała głębokość montażowa. Rozumiem, że zagra on w 17l w zamkniętej, Żeby taki przetwornik mógł oddychać, wystarczy mu 3 cm do ścianki końcowej?

 

Rozmiar

10" (254mm)

 

Nominal Impedance

Dual 2-Ohm (2+2 Ohm)

 

Moc

300 Watts RMS 
450 Watts MAX

 

Objętość obudowy

od 15 dm3 obudowa zamknięta

 

        Vas (Liters)

28 Liters (0.98 cu.ft.)

 

    Xmax (mm)

80mm (3.15")

 

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...