Skocz do zawartości

Potrzebuje małej pomocy Kraków !


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Panowie !

 

Potrzebuje zarezerwować Hotel w Krakowie , niedaleko Kraków Areny w Kwietniu , Hotel okolice 200-300 zł za dobe ( dwójka ) może ktoś zna jakieś fajne lub może coś polecić do sprawdzenia ?!

 

ps. Daleko jest ta Arena od Rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek jest - arena tak jakby miesci sie juz praktycznie na nowej hucie a nie w samym KRK - przy czym transport z rynku -> arene to rarczej zero problemu nawet miejską komunikacją.

Co do hotelu - na pewno coś znajdziesz - ja w tym przypadku nie jestem specjalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Stary - na pewno się nie zawiedziesz klasowo :)

http://www.stary.hotel.com.pl/stary_pl/Home

 

 

Hotel okolice 200-300 zł za dobe

Może być deczko więcej , ale nie 5 x drożej ;)

 

Bilety jak cenowo?

Jeszcze nie ma , ale zakładam że od 20-500 standard i 400-3000 zł Vip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury - nad samą Wisła przy Wawelu jest sheraton i kilka innych hotelików - mimo ochów i echów, ceny mają w miarę normalne - ktoś tam w koncu musi pomieszkiwać, a ludzie też potrafią pieniązki liczyc.

 

http://www.sheraton.pl/krakow/

 

plusem tej miejscówki na pewno będzie bliskość -> Rynek -> Wawel -> Kazimierz

 

 

jak to nie spasi - to szukaj czegoś w okolicach ronda Grzegórzeckiego - idealnie pomiędzy rynkiem/Kazimierzem gdzie dojechać jest banalnie łatwo (gorzej wyjechać) i w stronę Areny też unikniesz juz korków bo jest tam przywoity wylot, a cały majdan zostawisz za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury - nad samą Wisła przy Wawelu jest sheraton i kilka innych hotelików - mimo ochów i echów, ceny mają w miarę normalne - ktoś tam w koncu musi pomieszkiwać, a ludzie też potrafią pieniązki liczyc.

 

http://www.sheraton.pl/krakow/

 

plusem tej miejscówki na pewno będzie bliskość -> Rynek -> Wawel -> Kazimierz

To były pierwsze moje kroki bo mieszkałem już w Sheratonie w krakowie , w jakimś Graficie itd , ale wszędzie brak miejsc na tą datę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w skieruj sie w stronę ronda Grzegórzeckiego - taxówki w Krk są tanie nawet jakby jakąś knajpe w rynku ogarnąc czy na Kazimierzu wieczorem.

ooo właśnie o takie rady mi chodzi :) , dziękuje Aeron :) ( zapamniętaj tą chwile :P )

ps . podaj jakie taxi wzywać ? Bo w Sczecinie wiem że można się naciąć , w KrK pewnie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci coś podrzuce - bo tam "taksiarze" się zmieniaja zapewne z czasem, a ja juz jakby nie patrzeć od 2 lat tam nie mieszkam :P

 

 

-------------------------------------

ecotaxi:
 
* najtansi
* maja swoja apke
* mozesz zamówić widząc ile i jak daleko jest najblizsza taxa

i śledzić jak do ciebie jedzie

 

 

alternatywnie:

iCar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ze 2 lata temu w Hotelu Florian http://www.hotel-florian.pl/   , czysto , przytulnie , śniadanie też do bólu i jedzonko świeże.  Trochę daleko od rynku ale od razu zakładałem że auto zostawiam pod hotelem i biorę taryfę  do centrum . Babka z hotelu dała namiar na taxi i gość wziął 20zł ....czyli tyle ile kosztowałoby mnie ze 5h parkingu niestrzeżonego i to kawał od rynku ! W pobliże rynku i tak nie dojedziesz , bo mogą tam wjechać tylko taxi , busy i melexy , więc lepiej wziąć taxi, bo wysadził mnie dosłownie  30 metrów  od sukiennic ;) 

 

Po całodziennej szwendaniu się po Krakowie podszedłem do postoju taxi , powiedziałem że chcę do hotelu Florian i gość też za 2 dychy mnie tam zawiózł ... może mają niepisaną sztamę z hotelami żeby nie kroić gości ?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Po całodziennej szwendaniu się po Krakowie podszedłem do postoju taxi , powiedziałem że chcę do hotelu Florian i gość też za 2 dychy mnie tam zawiózł ... może mają niepisaną sztamę z hotelami żeby nie kroić gości ? :wink:

 

Za moich czasów to icarem sie po 12-13 zł podrózowało - więc te 2 dychy to "drogo" :)

Naprawde warto TAXAmi po Krk bo ze swoim w obrębie 1,5 km od rynku jest masakra z parkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hotelu Florian
u mnie w city tak nazywa się siedziba kominiarzy :hyhy:

 

 


w obrębie 1,5 km od rynku jest masakra z parkowaniem
w sytyczniu jadąc do zakopca odwiedziłem smoka (ogniem już nie ział - zepsuty) i od strzała pod samym wawelem miejscówę znalazłem. 6 zyla wydałem

 

 


bo kurde był koniecznie potrzebny , a że potem musiałem go nosić w łapie, to już inna inszość :mur1:

qurde nad morzem jest lepiej :hyhy: wszystkie kaczki, łopatki, kółka itp na biednych spalonych plecach  :rotfl: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samym wawelem miejscówę znalazłem. 6 zyla wydałem

 

Zapewne na Dietla, ale tam nie zawsze jest tak kolorowo. Na dodatek ta ulica to w mojej opinii syf kiła i mogiła, a 6 zł to juz połowa taksy, nie mowiac o tym, że miejska komunikacja w tamtym miejscu bdb funkcjonuje i kosztuje 3 zł w razie W jak juz mamy być tacy oszczedni.

 

 

 

 

Złotówa inaczej patrzy jak podchodzi chudy , rudy studencina

 

Nie wiem dlaczego,

ale za czasów studenckich zawsze wracałem piechtolotem - widoki zarąbiste, po paru %% sie sentyment i autopilot zarazem właczał - po drodze przerwa na kebab zazwyczaj była - na dodatek miałem mieszkanie 3 min od uczelnii i jakies 12-13 min od płyty rynku więc bez lipy.

 

Przy okazji na jakiejśc dziwoji się wzork na krótsza konwersacje nieraz zawiesiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przy okazji na jakiejśc dziwoji się wzork na krótsza konwersacje nieraz zawiesiło ;)

Na Twoja bavajere po pijaku? Słyszałeś sie kiedyś? :P 

 

Gdyby to nie "wójkowa" impra to byśmy was ugościli, zona i młody zostali by na "opolskiej wsi" i mysle ze nie mili by na co narzekać a ja bym z Toba odwiedził chetnie UFC nasz ty Radosłafku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...