Skocz do zawartości

Audi A3 8p Zestaw Bose przestał grać : o


Rekomendowane odpowiedzi

Witam doktorów i speców CA na naszym forum.

Otóż mianowicie Auto Audi A3 8p 2003r 3 furtkowy. 

Problem jest taki Radio Audi Symphony 2 i naglośnienie Bose Sound System 8 Głośników https://www.bose.de/DE/de/Images/Audi_A3_EN_tcm44-68494.pdf

No ale mianowicie wiadomo w profesional CA gra tylko przód nie tył wiadomo wlaczony przód sam + subufer i problem tego typu jest ze w niedziele 

po zdjęciu Klemy z Ako ( plusa ) operacja potrzebna po to zeby zresetowac komputer pokładowy wprowadziłem Kod do radia ktory był podany w ksiązce serwisowej obsługi Radia(ponieważ wołał kod po to żeby radio zaczęło grać) 

i cały system przestał grać elegenacko dla ucha :/// sygnał zamiast lećiec ze wzmacniaczy Bose leci z radia wpierw a nie zasmiast z radia przez Wzmak i ze wzmaka na głosniki i pytanie Ktoś bawił sie z was lub słyszał o tych smiesznych kodach jak to wprowadzić zeby ten system cały znowu zaczoł grać elegancko Aktywnie ? bo męczy mnie same ostre średnie tony ! juz nie wspomne o braku wysokich itp...

czekam na poważne wpisy kto był by w stanie pomóc mi to ogarnoć 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn zastanawia ? smiga ale z samym przodem a jak zrobie balance na -15 tył gra bez Suba a wczesniej grał i az dudnił ( z tym ze powtarzam tył miałem wyłączony caly czas ) ale mowię dla sprawdzenia systemu i dupa gra tył jak jakies papierowy głosniki z media markt za 30 zł .... 

Sub jest w nadkolu z lewej strony zabudowany 1 Omowy 


Pamiętaj że po odpięciu klem radio traci wcześniejsze ustawienia. Może wystarczy ustawić to co miałeś ustawione wcześniej?

Tez mam A3 lecz z fabrycznego CA zostały niepodłączone tylne głośniki;)

Świadomy jestem tego w 100% i słysze własnie w mojej audi jak to wszystko płytko gra ... ok ale jak i czym to ustawić jak było wczesniej to jest wlasnie cała rozkminka ...


Podaje panowie niby to są kody może ktos z was kiedys z tym sie spotkał ? 

Coding:

00?xx: Speakers
0 = Sound System (No passive Speakers)
1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)
2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)
5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) 
00x?x: Sound System Correction
0 = No Sound System (No Correction)
1 = Sound System (Bose) 
00xx?: Configuration
+1 = Active/Remote Supplied Antenna
+2 = CD-Changer
+4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja tez jak miałem system audi odłączałem klemy wyciągałem i kodu nie chciał a dopiero w innym aucie wołał , sa chyba 2 tryby radia z systemem aktywnym i nie ale wątpię żeby samo się przestawiło pewnie radio sie zresetowało i tyle ustaw po staremu pewnie bas max i sopran max :) A zapytaj na forum a3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę cie tak sypie piachem po uszach sopranem i gra to tak tandetnie że żenua .... na bank nie ma opcji zeby coś w istalacj wzmacniaczy z tyłu stało sie cos pod odłaczeniu klemy na 5 minut .... daje rękę sobie uciąć


przepraszam za błędy literówkę u góry w temacie ale wnerw taki ze masakra ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się nic nie zmieniło jak odłączałem radio a miałem identyczne tylko  godzina na zegarach się kasowała która sama za jakiś czas wracała z rdsu

1. Podlacz Vag do auta za pomoca portu OBD-II. 
2. Wlacz zaplon i radio. W Vagu wybierz Radio Controller. 
3. Radio pokaze na ekranie "DIAG". 
4. Wybierz "Recode Module". Musisz wybrac system pieciu znaków, (które napisalem ponizej). Np. "00007" to jest ustawienie standardowe, które powinno byc ustawione w Twoim aucie, a "00017" to jest system Bose, który najprawdopodobnie masz teraz ustawiony i trzeba go zmienic. 
5. Wylacz radio i zaplon oraz rozlacz Vaga. 
6. Wlacz radio i zobacz efekty. 

 

tu masz odwrotna sytuacje 

a jak włączasz radio masz napis bose ?

https://www.google.pl/search?q=audi+symphony+2+bose&biw=1600&bih=775&tbm=isch&imgil=6rXvVxRFgFSQ8M%253A%253B-PpUhrRHoRm4IM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.youtube.com%25252Fwatch%25253Fv%2525253DtNfTvyPkMec&source=iu&pf=m&fir=6rXvVxRFgFSQ8M%253A%252C-PpUhrRHoRm4IM%252C_&usg=__HEJtMuov2yHSnwcfpSkS_hsewLk%3D&dpr=1&ved=0CCkQyjc&ei=MK3KVN3fJ9XtaPD1gJgL#imgdii=_&imgrc=6rXvVxRFgFSQ8M%253A%3B-PpUhrRHoRm4IM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.ytimg.com%252Fvi%252FtNfTvyPkMec%252Fmaxresdefault.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv%253DtNfTvyPkMec%3B1280%3B720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jak Kurde odblokowac cały system

 

 

 

 


1. Podlacz Vag do auta za pomoca portu OBD-II. 
2. Wlacz zaplon i radio. W Vagu wybierz Radio Controller. 
3. Radio pokaze na ekranie "DIAG". 
4. Wybierz "Recode Module". Musisz wybrac system pieciu znaków, (które napisalem ponizej). Np. "00007" to jest ustawienie standardowe, które powinno byc ustawione w Twoim aucie, a "00017" to jest system Bose, który najprawdopodobnie masz teraz ustawiony i trzeba go zmienic. 
5. Wylacz radio i zaplon oraz rozlacz Vaga. 
6. Wlacz radio i zobacz efekty. 
 
tu masz odwrotna sytuacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...