Skocz do zawartości

Wzmak do Focal K2 165KF


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , Zacząłem rozglądać się za jakimś lepszym wzmacniaczem.

Aktualnie grają u mnie głośniki Focal K2 165KF, wzmacniacz MC Hammer Mystic 5 kanałowy i radio Kenwood KMM-120Y. Drzwi przednie wygłuszone a samochód to duży 7-osobowy Nissan Serena przerobiony na Campera.

Za swoje głośniki zapłaciłem 300zł co było super okazją i też mniej więcej tyle chce przeznaczyć na ich zasilenie. Nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie stare-dobre konstrukcje takie jak:

Audio System Twister F2 130

Audio System Twister F4-240 mkII

Audison LR132

Rodek R480i

Mac Audio ZX4500

 

Z nowszych klocków moją uwage przykuły:

Audison SRx2

Audison SRx 4

Harman Kardon CA280E

Steg Q-MOSII 75.2

 

Wzmacniacz 2 lub 4 kanałowy. Na razie nie mam subwoofera. Głosniki mają dużo basu.

I tu pojawia się pytanie do Was, który z nich będzie najodpowiedniejszy do tego typu głośników? Co byście wybrali gdybyście byli na moim miejscu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie stare-dobre konstrukcje takie jak:

Audio System Twister F2 130

Audio System Twister F4-240 mkII

Audison LR132

Rodek R480i

Mac Audio ZX4500

 

 

 

Ani to stare, ani dobre.

 

 

 

 

Z nowszych klocków moją uwage przykuły:

Audison SRx2

Audison SRx 4

Harman Kardon CA280E

Steg Q-MOSII 75.2

 

 

 

Z tych to Steg.

Z resztą jako jedyny jako tako się nadaje z całej tej listy + ewentualnie Rodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym czegoś amerykańskiego do tych głośników. Miałem zestaw Focal KRXS i po długich poszukiwaniach najlepiej zagrały pod wzmacniaczem Soundstream Ref 800.4 aktywnie.

Z wymienionych przez Ciebie to miałem jedynie Rodka i to raczej nie byłoby dobre połączenie z tweeterem Focala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...