Skocz do zawartości

Focal FP 2.150 - czy u kogoś zagrzał na dłużej miejsca?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję wzmacniacza do zasilenia Infinity Kappa Perfect 10vq w Audi A4 B5 sedan.

 

W pobliskiej montowni car audio dostałem propozycję zakupu miesięcznego wzmacniacza, z pełną gwarancją - Focal FP 2.150 za kwotę 850 zł.

Nie jest to mega okazja cenowa, ale przynajmniej pewność, że przez 2 lata nic się nie stanie. Pytanie czy ten wzmacniacz zagrzeje u mnie miejsce na tak długo? Na naszym forum znalazłem bardzo mało opinii o nim. W sumie jedną pozytywną a drugą niekoniecznie. Wzmacniacz ma 400W RMS, głośnik tyle samo, ale chciałbym zasięgnąć Waszej opinii czy ten wzmacniacz spisuje się w mostku przy zasileniu suba i nie "kaleczy" ucha?

 

 

 

 

Alternatywnie mogę zakupić mono: Alpine PDR-M65 za 900zł (nowy, lekki i przynajmniej mały).

Ewentualnie z używek:

 - PIONEER GM-X922 - 420zł

 - Rockford 200ix - 500

Nie znalazłem ciekawszych propozycji (mam na myśli poczytanie lektury tu na forum) w pobliżu, a nie ukrywam, że byłoby najlepiej zakupić wzmacniacz blisko i ewentualnie móc odsłuchać. Instalacji jeszcze nie puściłem po autku, więc nie mam możliwości odsłuchu u siebie. Jeśli zakupię w montowni, to od razu puszczą mi kable i zepną wszystko razem.

 

Specjalnie tą część oddzieliłem, bo nie jest ona moim głównym pytaniem. Zapewne i tak nikt nie zgodzi się odpowiedzieć co najlepiej w moim przypadku wybrać, choć byłbym za to wdzięczny. Macie dużo większe doświadczenie i styczność z takim sprzętem.

 

Jeśli jest ktoś z Warszawy lub okolic, kto posiada taki sprzęt i umożliwi odsłuch - będę mógł podjąć decyzję sam. Ale przynajmniej świadomie.

 

Mam nadzieję, że nie naruszyłem żadnego punktu regulaminu, sam post nie zostanie usunięty i uda mi się uzyskać od Was pomoc. Jestem po sporej lekturze forum, a w tym FAQ Nazara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...