Skocz do zawartości

Sylwek 2014


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja z ekipą wchodzę na Śnieżkę :)

Swietna sprawa, 2 lata temu byłem na Śnieżce na sylwka, Jedno z najbardziej hardcorowych wyjść w góry, momentami wiatr dochodził do 110 km/h, przez większość drogi szlak zalodzony okrutnie( musieliśmy wykorzystać patent podpatrzony u Beara Grylsa dodatkowe skarpety które mieliśmy rozcinaliśmy z zakładaliśmy na buty żeby dało się iść po lodzie), mgła z widocznością na 20 metrów, Gdy doszliśmy na szczyt wiatr praktycznie ustał, mgła została na dole i odsłoniła panoramę na cały dolnyśląsk można było zobaczyć nawet Skytowera i :szok:  fajerwerki w promieniu 100km, jeden z najpiękniejszych widoków jakie dane mi było zobaczyć. W tym roku zaliczamy z ekipą dzikowiec http://www.dzikowiec.info/galerie/232.html.  w tamtym roku strzeliniec, 2 wcześniejsze sylwki też w górach, nieopodal domu z ekipą polsko czeską na ruprehiticky spicak  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.453632914683790.95424.134511236595961&type=3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraliśmy się na na ten rok na Śnieżnik, ale pogoda troche niepewna podwzględem mgły i trochę szkoda było jechać kawałek drogi zobaczyć mgłę. A za rok kto wie :D Powodzenia na szlaku i zadbajcie o dobre buty które będą dawały rade na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystając z okazji życzę wszystkim forumowiczom lepszego 2015 roku. Co by buzie wasze były zawsze uśmiechnięte a sakwy zawsze pełne + brzuchy, zdrowie dopisywało i życzę wam sprzętu takiego co go mało (sql - same braxy i rarytaski a db same DD i SMD)

 

ja sylwka spędzam w domku z rodziną + szwagier ze swoja familia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juby nie wlazl na Śnieżkę, spuchło się chlopisku.. Laski poszły dalej a on czeka w Karpaczu.

Ja już race i rudzielca odpaliłem, ona tańczy dla mnie też już była.

Tak więc witamy w pięknym 2015tym, a teraz spać bo jutro inwentura u teściowej(what the f#!c)!

Trzymta się ramy, to się nie posra.y! :D

 

 

Ps: w Aha, jak by ktoś nie zauważył... Pasylwek nawet przy narodzinach się wydymał na rok... :D

43 lata!! Dzisas... To już balkonikiem i pieluchami pachnie a nie telemarkiem!

Najlepszego Sylwano, sto lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...