Skocz do zawartości

Sylwek 2014


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Juby, co poszło nie tak?

 

Po pierwsze kondycja- bez dwóch zdań.

 

Po drugie- tempo grupy. Strasznie zapier*dalali, a ja nie jest przyzwyczajony do takiego "biegu". Potrzebuję dłuższych przerw na regenerację.

 

 

Ekipa nie była byle co. Jak opowiadali gdzie byli i ile chodzili, to :szok:

 

Sam plan też trochę się zesrał. Mieliśmy mały poślizg. Pod Wangiem mieliśmy być przed 19- tą, żeby o 19-tej wystartować. Przyjechaliśmy chwilkę po czasie i na wariackich papierach, bo musiałem się przebrać (na drogę ubrałem się normalnie, bo prowadziłem), szybko, szybko, bo inna część ekipy już czekała. Chciałem coś zjeść przed samym wyjściem i praktycznie w biegu zjadłem jogurt i trochę mnie zmuliło. Też naubierałem się na te szacowane -20 st, a było na plusie  :cisza:  Dwa polary ściągnąłem, ale i tak się upociłem jak świnia...

 

Jak odłączyłem się od ekipy i zawróciłem do schroniska, odpocząłem jakieś 30- 40 minut, i ruszyłem do auta, to już się ładnie zregenerowałem i naprawdę miałem ochotę iść za nimi, bo zajebiście mi się szło, bo swoim tempem :)

 

 

Ale chyba najważniejsze- zdrowy rozsądek. Nie ma co kozaczyć- góry, zima, noc. Nie chciałem też spowalniać grupy.

 

Są też plusy. Wiem jak chu*owa jest moja kondycja. Przetestowałem nowe buty (ZAJEBISTE) i czołówkę (MEGA- nawet najmniejszy "bieg" dawał bardzo dużo światła i szło się zajebiście).

 

Ponoć na Śnieżce było ok 100 osób, w tym bardzo dużo pepików. Ale widoków żadnych- mgła straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z Panną byłem na Kopie, ale w okolicach 16, mieliśmy podreptać jeszcze na Śnieżkę, ale tak jak Juby pisał mgła okrutna i nie widziałem większego sensu skoro widoków 0 a dla własnej satysfakcji to tak średnio :P jak myśmy byli to było -7 na Kopie.

Ogólnie Karpacz to masakra jakaś, wczoraj o 21 wszystkie knajpy na głównym deptaku pozamykane, najwięcej ludzi było pod żabka bo to jedyny otwarty lokal po 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...