Skocz do zawartości

Serwisówka Clarion 958


t00m3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Nie bardzo wiedziałem gdzie podpytać bo tematów o 958 multum. Mam od tygodnia to radyjko i z grubsza mi sie widzi ale ma taka przypadlosc ze na niektorych utworach slychac charcholenie i jakies dziwne odglosy, strzelam ze to wina napedu, a zeby sie upewnic czy to tylko naped czy jakis uklad w radiu musial bym czekac miesiac bo dopiero wtedy dojdzie do mnie przystawka do ipoda i bym sprawdzil na innym zrodle. Mial ktos podobny przypadek? Ktos ma jakies sugestie? Najrozsadniej chyba bedzie odeslac gosciowi radio i domagac sie zwrotu. Choc tradycyjnie radio przed wysylka bylo sprawne... Moze to jakis duperel o ktorym nie wiem i zanim odesle wolal bym sie upewnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jakies przydzwieki itp sprawy to wlacz sobie eq na ON i bedzie a przynajmniej powinno sie wszystko uspokoic;)

Wyłączenie hpf jak kacpinio sugerował pomogło(no ale wolał bym jednak ciąć wyżej wf od dołu bo teraz max 40Hz mogę wyciąć subsonicem na wzmaku). Sprawdzę też Twoją sugestię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie hpf jak kacpinio sugerował pomogło(no ale wolał bym jednak ciąć wyżej wf od dołu bo teraz max 40Hz mogę wyciąć subsonicem na wzmaku). Sprawdzę też Twoją sugestię:)

U mnie sie pojawialy znieksztalcenia przy ustawieniu chyba 1go rzedu na filtrze. sprawdz bo moze nie musisz wylaczac filtra i na ktoryms rzedzie bedzie dzialac dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dzieki za podpowiedzi eq on pomogl:) teraz mam kolejny problem: Mam ipoda podpięte pod clariona i ogólnie wszystko jest spoko poza jednym problemem- piosenki moge tylko przełączać jedna po drugiej a jak przerzucać folderami? Z prawej na panelu mam przerzucanie płyt (ipod jest widziany jako zmieniarka) a z lewej piosenki. Pytanie czy da się jakos przerzucać foldery bo w obecnej chwili radio jest bardzo mało funkcjonalne?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za kabel w tym radiu jest bo AUX jest w tym radiu przez rca? Nie jest opisany na wklejce na radiu. Wygląda na wejście na wtyk typu jack 3,5mm- może na jakiś zestaw głośnomówiący ?

http://images70.fotosik.pl/1156/03d1b89c1e94be2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A manual czytałeś? :)

Może mam jakąś niepełną wersję ale mój manual w języku PL ma tylko 60 stron opisu m.in. funkcji ale nic nie ma w nim na temat wystających z tyłu kabelków.

 

zmc29

ten kabelek na fotce to drugie wejście aux :D

 

Dzięki.

Czy jest bez różnicy w jakości , które wejście AUX wykorzystam (na rca lub na jack-a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...