Skocz do zawartości

Stacja Alpine W502 a wideo z iPoda...


Rekomendowane odpowiedzi

Dążąc dalej ze sprzętem pojawiają się kolejne problemy :)

Czy ktoś ma doświadczenie z jakimiś stacjami Alpine typu 502, 505 itp, posiadających możliwość podłączenia iPoda przez USB?

Głównie chodzi mi o to, że grzebałem trochę w necie, na jutubie też widziałem filmik gościa, co mówił, żeby wyciągnąć wideo z iPoda na radio, należy użyć przewodu z jednej strony Applowego złącza, a z drugiej USB+ JACK 4 polowy. No i taki też zakupiłem. Pomijam już problemy z kodekami do wgrania filmów na iPoda, bo udało mi się póki co wgrać tylko 1 pobrany z jutuba w MP4, ale odtwarzany na iPodzie jest prawidłowo, natomiast na radiu jest tylko czarny ekran gdy źródło wideo przełączam na iPod. Nie mam bladego pojęcia co w związku z tym, o co chodzi, stąd moje pytanie, czy po prostu ktoś miał z tym doświadczenie i może się podzielić ze mną i rozjaśnić mój umysł, jak to ugryźć?

Wszystkie piosenki śmigają prawidłowo, dźwięk z wideo również jest, natomiast brak obrazu.

iPod classic 5gen 30GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

Kabelek taki używam: http://allegro.pl/zlacze-aux-ipod-usb-jack-3-5mm-zielona-gora-i4848126933.html

Wg internetu to jedyny przewód, który umożliwia przesłanie audio i wideo.

Co do wideo doszedłem do tego, dlaczego nie da się wgrać - po prostu była za duża rozdzielczość, przy 480x270 w panoramie lub 480x480 w kwadracie jest wszystko ok, ipod też odtwarza na swoim wyświetlaczu, natomiast obrazu na stacji dalej brak :/

 

Pinout do wejścia iPoda pewnie tez nie jest nigdzie osiągalny? Może w kabelku są jakoś inaczej piny rozłożone albo coś...

 

Edit:

Już chyba doszedłem do tego, w czym problem...Teraz widzę, że wg katalogu Alpine występował przewód z wtykiem Jack ale 4 polowym, zapewne inny pinout itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...