Skocz do zawartości

Jak podłączyć impulse sd500 z subem RF HX2


Rekomendowane odpowiedzi

panowie wiec jaki przekrój kabla bedzie mi potrzebny 53mm najlepiej odrazu ciągnąć czy nie trzeba? kabel na bank bedzie OFC na chwilę obecną mam tylko glowa 4075 pędzącego w biampingu przód MB Quart qm200.3 na tyle bedzie wspomniane re audio na początek kopnie je impulse z tematu potem coś 1kw w 1ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już pisałem do 800zł wziołem juz pod uwagę emphaser 1350d, hifonics brutus bxi1600d, RF r1200-1 lecz nadal się rozglądam dwa se10 już czekają a nakarmić niema czym :D


no i ten kicx 1900 troche namieszał z tą mocą ciekawe czy faktycznie tyle ma

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna opcja cenowa nówka 1200zł używki nie widziałem no myślę że panowałby nad dwoma se10


panowie takie pytanie z innej pułki założmy że bede miał ten pb asa1500 i mam tez juz glowa4075 jaki alternator wymagała by taka instalacja przy maks obciążeniu?

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze pytanie odnośnie rozdzielacza zasilania, otóż gdy będę miał kabel 53mm zasilanie muszę podłączyć do 2 pieców więc będę musiał zakupić rozdzielacz np taki http://allegro.pl/rozdzielacz-zasilania-2x53-3x21mm-hollywood-hpd-04-i4790208433.html (Hollywood HPD-04) i czy muszę poszukać rozdzielacza z którego będę mógł podłączyć taki sam kabel 53mm do wzmacniaczy lub czy będę mógł użyć np tych wyjść na 21mm (chodzi o połączenie od rozdzielacza do piecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...