Skocz do zawartości

Jak podłączyć impulse sd500 z subem RF HX2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie rozdzielacze na + i -, bardzo fajne i solidne, śmiało możesz brać :)

zapodaj foty na pw ale nadal szukam odpowiedzi na temat czy mogę dać cieńszy kabel niż 53mm z rozdzielacza do wzmaka (4 odcinki 21mm po 50cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zapodaj foty na pw ale nadal szukam odpowiedzi na temat czy mogę dać cieńszy kabel niż 53mm z rozdzielacza do wzmaka (4 odcinki 21mm po 50cm)

Jakie foty i w jakim celu? Masz zdjęcia rozdzielacza w aukcji. Od rozdzielacza dajesz takie kable jakie wchodzą w wzmacniacz lub takie jak zaleca producent w instrukcji. Oczywistym chyba jest że nie dasz do wzmacniacza 2x100w kabla 53mm2 co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tak pytam kontrolnie widziałem w różnych instalkach skrzynki z bezpiecznikami w bagażniku


Panowie mam kilka opcji dodatkowych na wzmacniacz:

Soundstream tarantula trx2000d 2000w przy 1ohm

Lightining Audio LA-3000MD ten to odnóże Rockforda ciekawy

Helix spxl competition

proszę o taki subiektywny wybór na co kto postawi


Lanzar MXA 282?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest sens nie wykorzystać 2 kanałów z glowa? radzi sobie on dość fajnie jak na 75w z jednego kanału woofer ma 110w i daje rade. Ten impulse da im cokolwiek więcej? co prawda dostaną wtedy po 185w a to ponad drugie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiec klocki na te chwilę dobrane potrzebuję rady jaki duzy kondensator potrzebuję to mojej instalki wzmacniacze: glow4075 około 300w i soundstream trx2000d 2000w głośniki przód moc 140w strona i 2x re audio 600w jeden


hybryda czy zwykły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem dlaczego stosuję się kondensator w celu uwolnienia chwilowego zwiększonego napięcia gdy wzmacniacz tego potrzebuje, raczej przy mocy 2k to jednak coś trzeba założyć nie sądzisz?


nie jest tak że pytam o coś czego nie mam całość mojej instalacji w sygnaturce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle czytasz tez inne tematy czy tylko ten jeden ?

Weź może poczytaj co trzeba na początek zrobić przy mocniejszym graniu, bo za pare dni napiszesz ze HX śmierdzi lub przestał grać.

to może Ty poczytaj ten temat bo HX to już dawna przeszłość na ten moment 2x re audio idzie pisałem ze kupiłem inny sub :wink: kondek przy kablu 53mm OFC może być jednak zbędny okaże się w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest sens montować dodatkowy aku w bagażniku przy tej instalce? jeżeli tak to jak duży? i jak by wyglądało połączenie dwóch aku? równolegle i po sprawie? kabel który ewentualnie połączy oba aku to mój obecny kicker 21mm OFC wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to połączenie równoległe nie wiem o czym myślałem pisząc to :cisza:  no dobra ale jak duży aku będzie potrzebny? z drugiej strony trochę wyrozumiałości też byłeś taki mądry gdy zaczynałeś zabawę z CA niesądze.... tym bardziej ze to mój pierwszy taki projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...