Skocz do zawartości

Spoty car audio Starogard Gdański i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro tak marnie idzie organizacja spotkania to może nieśmiało zaproponuje jakiś termin?

Nie zawsze weekendy są wolne, może w takim razie moglibyśmy się spotkać np. w czwartek?

 

Wstępnie proponuje trzy terminy:

 

sobota 20.10.2018 godz. 15:00? 

czwartek 25.10.2018 godz. 18:00?

sobota 27.10.2018 godz. 15:00?

 

Miejsce do dogadania, nie znam u Was okolicy, wystarczy jakiś większy parking + ewentualnie miejsce gdzie można pójść na kawę lub coś zjeść.

 

Z doświadczenia klubowego (klub Alfa Romeo) wiem, że dobrze wychodziły spotkania czwartkowe, ludzi nie ograniczały plany weekendowe, itp.

Kto będzie chętny, myślę że się zjawi, kto nie ma chęci ,to i podanie terminu na miesiąc czy dwa przed spotkaniem niewiele zmieni, więc chcę po prostu zmobilizować do tego spota. Zawsze w tematach jest pisane "podjedź na spota", a tak naprawdę nic w tym temacie się nie dzieje, albo nie wiem gdzie szukać, z kim rozmawiać. 

 

Ten sam post przeklejam do tematu z Trójmiastem, myślę że warto się zebrać tam gdzie więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że nigdy nie byłeś na naszym lub żadnym spocie i przypisywanie nam braku chęci jest lekko nie na miejscu

No wlaśnie nie byłem, więc napisałem "nieśmiało zaproponuje", po prostu widzę, że niewiele dzieje w temacie, więc wyszedłem z inicjatywą jakiegoś spotkania. Jak nikt nie będzie chętny to przecież nic się nie stanie, a kto nie próbuje, ten nigdy się nie dowie. Przecież to nie moja sprawa jak ktoś nie ma czasu, po prostu szukam jakiegoś spota w okolicy.

 

Bez obrazy, nie to było moim celem. 

 

Byłem za to uczestnikiem na wielu spotach nie car audio, stąd propozycja spotkania się nawet w trakcie tygodnia, bo wtedy być może więcej osób będzie miało wolny wieczór niż w weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Kroi się spot w najbliższą Niedzielę tj. 03.03.2019 , godz. 18 ? 19 ? do ustalenia.Wszystkich chętnych i chcących się wyrwać z domowego fotela zapraszamy :) Spot odbędzie się nawet jeśli będą 2 osoby :)

Miejsce tradycyjnie parking podziemny Galeria Neptun , wjazd od strony Komfortu i od razu przy szlabanie w lewo do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...