Skocz do zawartości

jakie tanie radyjko kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie radio kupić żeby było w miare dobre i tanie tak do 300zł. Radio musi posiadać usb, żeby słuchać muzy z pendriva, lub kart pamięci i musi dobrze odbierać radio. super by też było gdyby miało niebieskie podświetlenie, choć wiem że pewnie ciężko będzie znaleźć coś w tej cenie. Może być używka. Radio ma grać z oryginalnymi głośnikami z golfa 3 pod samym radiem, choć w planach mam zakup głośników gms1765n+soprany, albo HELIX62C, tylko że też nie wiem które wybrać. Na forach jest wiele różnych opini. Teraz posiadam radyjko JVC kd-g531, ale kiepsko odbiera radio i nie posiada usb.

Prosił bym o doradzenie co najlepiej kupić, bo im więcej o tym czytam tym większy mam mętlik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tematow takich jest w ciula i jeszcze wiecej . Wez sie za czytanie i zajrzyj na poczte w meila powitalnego i przestudiuj  linki w nim podane a nie zakladasz taki temat!. Po za tym jak nie masz w planach zakladac instalacji CA to wybierz takie ktore bedzie ladne i bedzi espelnialo twoje oczekiwania bo i tak roznicy nie uswiadczysz w dzwieku..

Alpiny kenie JVC i wiele innych w twoim budgecie graja podobnie.

I przywital bys sie w odpowiednim dziale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Jakie radio kupić żeby było w miare dobre i tanie tak do 300zł. Radio musi posiadać usb, żeby słuchać muzy z pendriva, lub kart pamięci i musi dobrze odbierać radio. super by też było gdyby miało niebieskie podświetlenie, choć wiem że pewnie ciężko będzie znaleźć coś w tej cenie. Może być używka. Radio ma grać z oryginalnymi głośnikami z golfa 3 pod samym radiem, choć w planach mam zakup głośników gms1765n+soprany, albo HELIX62C, tylko że też nie wiem które wybrać. Na forach jest wiele różnych opini. Teraz posiadam radyjko JVC kd-g531, ale kiepsko odbiera radio i nie posiada usb.

Prosił bym o doradzenie co najlepiej kupić, bo im więcej o tym czytam tym większy mam mętlik. 

Sam sobie odpowiedziales na pytanie wiec po co zawracasz głowe i robisz śmietnik na forum skoro nawet listu powitalnego nie potrafisz przeczytac. To jest prywatne forum i panuje tu pewien regulamin.

Ale podejrzewam ze i tak go nie przeczytasz skoro masz takie "głębokie" plany co do swojego "kar audio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro spodziewałeś się takich odpowiedzi, to po co zakładałeś temat? Nikt Ci nie zagląda do kieszeni i nie ocenia na podstawie zasobności portfela. A odpowiedź na swoje pytanie powinieneś znaleźć już w drugim poście, bo czaszunia1 wyczerpał temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Spodziewałem się takich odpowiedzi, bo dla Was jak ktoś nie ma pieniędzy na porządny sprzet to się nie liczy. Niestety nie stać mnie na nic droższego dlatego spytałem się Was co byście polecili.

 

Przecież tutaj nie chodzi ile masz pieniędzy, nigdzie nie doczytałem, by padł zarzut "nie masz kasy, czego tu szukasz". Wchodzisz w dział dla początkujących i czytasz o tanich radiach, zestawach czym się kierować przy ich wyborze. Nie zachowuj się jak ofiara napadu... Po prostu najpierw założyłeś temat, zanim cokolwiek sam poczytałeś i czekasz na gotowca. Wystarczy wpisać w Googlach "jakie radio do 300", a pewnie znajdzie się post "W tej cenie z nówek kieruj się wyglądem, bo grają jednakowo, do tego bierz, które ma więcej bajerów typu. RCA, filtry, czyta jakiś bezstratny format". Do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...