Skocz do zawartości

Signum by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Nie miałem okazji bezpośrednio porównać z Nakamichi, ale za te pieniądze nowy PDX to bardzo fajny klocek. Na moje gra po alpinowemu czyli remiza dobrze w decybele zasilona, okrągło na dole ale z dobrą ilościa informacji, poza konturem, którego mi brakowało. Tutaj jednak nawet AMA mi się bardziej podoba. Z tego co pamiętam Naki to z pewną nieśmiałością stwierdzam, że były one bardziej melodyjne niż PDX na dole pasma, z kolei ten prądu ma sporo i poradzi sobie z pewnościa z niejednym wymagającym wooferem. Trudno o przestery, średnica przyjemna i dobrze zaznaczona, średnio tłusta. Góra alpinowa - nie zdążyłem posłuchać z D3004 bo wsadziłem je później, ale na czuja to chyba zbyt ostre połączenie ze źródłem Alpine jak dla mnie, ale ma niezłą głębokość i przestrzeń. I teraz najlepsze, co podobno tylko ja słyszę :wink:  - nutka cyfrowości i plastikowości się wkrada, malutko ale ja tam to słyszę. Szczęśliwie to wcale nie przeszkadza i ogólny charakter brzmienia bym ocenił jako przemyślany i konsekwentny całkiem miły w odbiorze ale zgodnie z panującą modą ciut mniej kontrolowany i lekko efektowny bas. Wcześniej myślałem, że te klocki się mniej nagrzewają, a ten potrafi się spocić. Bardzo się zastanawiam nad V9. :wink2: W końcu podczas jazdy, szczególnie dieslem pierdnięcia komarów mogą mieć mniejsze znaczenie niż fun. Bez HP na woofery nie da rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...