Skocz do zawartości

Poprawy w audio zmierzające do udziału w zawodach


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zacznę od wymiany sprzętu jakim dysponuję.

Radio Pioneer DEH 80prs

Woofery MP 7.16 z Tweeterami MP 7.28

Wzmacniacze PrecisionPower DCX 1000.4 oraz Audison vr 404 i sub Helix p10 competition.

Nie chodzi mi o wgrywanie zawodów.

Wystarczy mi, że się na nich nie skompromituję ;)

 

Najlepiej mi gra zestaw gdy głośniki podłączone są pasywnie przez oryginalne zwrotnice do PPI a sub do mostka. Tylko w tym wypadku nie da się ustawić sceny czasówkami.

Jak to rozwiązać? Musi to być podłączone w biampingu aby myśleć o zawodach? Bo utknąłem w tym miejscu.

bardzo proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Najlepiej mi gra zestaw gdy głośniki podłączone są pasywnie przez oryginalne zwrotnice do PPI a sub do mostka. Tylko w tym wypadku nie da się ustawić sceny czasówkami.

Ustawiasz normalnie, opoznisz cala lewa strone i powinno byc dobrze skoro na tych zwrotkach najlepiej gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostają Czechy, Niemcy, może Estonia czy cuś? :D

 

 

 


Zawody? To wywal wszystko i laduj suby + aku+ mocne piece bo tylko zawody dB beda ;)

 

Akurat to jest na rzeczy, bo i tak zawsze się znalazł jakiś basssoowwyy napier....tor, ktory uniemozliwiał odsłuch aut , które się zjechały na spokojnie.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


krisman, dnia 05 List 2014 - 18:38, napisał:
Ustawiasz normalnie, opoznisz cala lewa strone i powinno byc dobrze skoro na tych zwrotkach najlepiej gra.
To samo mówiłem Ci ostatnio.

Mam opóźnioną stronę lewą względem prawej ale czy tylko taka zamiana nie spowoduje mi utraty punktów które mógłbym uzyskać gdyby każdy głośnik był ustawiony oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opóźnioną stronę lewą względem prawej ale czy tylko taka zamiana nie spowoduje mi utraty punktów które mógłbym uzyskać gdyby każdy głośnik był ustawiony oddzielnie?

Opoznienia miedzy tw i wf uzywa sie po to aby zgrac wf i tw ze soba, skoro masz to juz dograne na pasywce, to wystarczy wlasnie opoznienie lewej strony, a jak koniecznie chcesz miez mozliwosc ustawienia korekcji czasowej dla kazdego glosnika, to tak jak ktos wyzej wspomnial, mozesz rozdzielic zwrotke, nie musi to jednak zagrac tak dobrze jak z pojedynczych kanalow na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie ustawić scenę przesuwając całą stronę lewą na jednej zwrotce. Uzyskując przynajmniej poprawne pozycje, środek, skrajną lewą i skrajną prawą, symetrycznie względem środka, zyskujesz kilka punktów w porównaniu do tego, jakby wszystko miało grać z lewego słupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie ustawić scenę przesuwając całą stronę lewą na jednej zwrotce. Uzyskując przynajmniej poprawne pozycje, środek, skrajną lewą i skrajną prawą, symetrycznie względem środka, zyskujesz kilka punktów w porównaniu do tego, jakby wszystko miało grać z lewego słupka.

Oczywiscie ze sie da, ale jak kolega koniecznie chce sprobowac, to jest tylko opcja rozdzielenia zwrotek lub pelna aktywka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na te pytanie?

 

Olsztyn to niedaleko jest Marózek (40min jazdy)  , a w nim często bywa Radek ... zgadajcie się na PW i on mając w łapkach te zwrotki w 5min ogarnie temat . 


No ale dalej nie odpowiedziałeś w jakich zawodach Ty chcesz startować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Najlepiej mi gra zestaw gdy głośniki podłączone są pasywnie przez oryginalne zwrotnice do PPI a sub do mostka. Tylko w tym wypadku nie da się ustawić sceny czasówkami.
Jak to rozwiązać? Musi to być podłączone w biampingu aby myśleć o zawodach? Bo utknąłem w tym miejscu.
Nic nie musi. Myślę, że więcej stracisz niż zyskasz tym zabiegiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zacznę od wymiany sprzętu jakim dysponuję.
Radio Pioneer DEH 80prs

Nie rozumiem dobre radyjko, aktywka i czasy na pokładzie czemu kombinujesz jak koń pod górę :).Wycisnij ile sie da aktywnie z tego sprzętu, bo nie wierze ze tgrac nie chce, a jak nie podpasuje, baw sie zwrotkami, tyle od siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dobre radyjko, aktywka i czasy na pokładzie czemu kombinujesz jak koń pod górę :).Wycisnij ile sie da aktywnie z tego sprzętu, bo nie wierze ze tgrac nie chce, a jak nie podpasuje, baw sie zwrotkami, tyle od siebie :)

Przy aktywce z radia głośniki grają naprawdę super. Ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Jednak sytuacja prezentuje się w ten sposób, że w przypadku pasywki grają jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dobre radyjko, aktywka i czasy na pokładzie czemu kombinujesz jak koń pod górę :).Wycisnij ile sie da aktywnie z tego sprzętu, bo nie wierze ze tgrac nie chce, a jak nie podpasuje, baw sie zwrotkami, tyle od siebie :)

 

Dysponując "aktywką" na poziomie tego pionka to zdecydowanie lepiej zrobi jeśli pozostanie przy fabrycznych zwrotkach i opóżnieniu całej lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...