Skocz do zawartości

Hertz ML 165


karkas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim odczuciu np LS 165 zjadły je w każdym aspekcie. Ale różne są gusta i guściki. 

Natomiast trzeba brać pod uwagę, że odsłuchiwałem ich w kickpanelach, co nie koniecznie mogło znaczyć dobre środowisko dla nich, więc nie można takiego odsłuchu traktować jako miarodajny dla pełnych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej nie ma co się pchać w kickpanele tylko dobrze przygotować drzwi. Ale wszyscy chwalą głośnik hv 165, a mówicie że ml jest wyżej, cenowo również. Ale warto je chyba wziąć za równowartość kompletu esk 165? Nie wiem która wersja, dowiem się i napiszę. Te ML w używce oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy pisano na tym forum dawno temu. Jeżeli nie masz możliwości/finansów na kickpanele, oraz przede wszystkim, rozsądnego uzasadnienia, dlaczego tak -  to zapomnij.

Pytasz o najwyższą serię producenta, a wymieniasz dwie kolejno w dół - o co Ci chodzi?

Ja wiem, że nie jest łatwo tego posłuchać w okolicy, ale do czego zmierzasz? Czego oczekujesz? I może coś o środowisku dla tych głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Takie rzeczy pisano na tym forum dawno temu. Jeżeli nie masz możliwości/finansów na kickpanele, oraz przede wszystkim, rozsądnego uzasadnienia, dlaczego tak - to zapomnij.

Pytasz o najwyższą serię producenta, a wymieniasz dwie kolejno w dół - o co Ci chodzi?

Ja wiem, że nie jest łatwo tego posłuchać w okolicy, ale do czego zmierzasz? Czego oczekujesz? I może coś o środowisku dla tych głośników?

 

Zluzuj gacie, chłopak dopiero się uczy a już uderza w jeden z lepszych zestawów  hertza,

Takim pisaniem na pewno zachęciłeś go do dalszego działania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszę mniej więcej, jakoś się orientuję minimalnie w tej materii. Pytam o to czy ten zestaw opłacało się wyrwać (dwie sztuki ml 165 używane) za +/-350 zł, czy lepiej było wydać te pieniądze na inne wofery. Pytam dlatego że z tej klasy głośnikami wgl nie miałem styczności, a wiem też że nie zawsze to co jest drogie jest też równie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za napinkę, późno jest, to dlatego.

Na prawdę nie wiem czego oczekujesz, po czym rozpoznajesz ich klasę, co nie zmienia faktu, że to nieduże pieniądze za takie woofery, nawet do testów.

Nawet jeśli uznasz, że "to nie to", sprzedasz i po problemie.

Napiszesz coś więcej? Czego oczekujesz? Ogólna koncepcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może przyjdą już. A w przyszłości to bedą drzwi golf mk2 lub passat b3( po prostu lubię stare VAGi). Nie bede w tych autach grzebał narazie, tylko spróbuje na testy do polo kolegi wrzucić. Tylko tam tez nie wygluszone ani nic. No i muszę poczekać na ram3 mk2 żeby to jakoś w miarę z głową zasilić. Przy odbiorze na co zwracać uwagę? Prócz stanu układu drganacego? Są jakieś newralgiczne miejsca? Pozdrawiam wszystkich. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...