Skocz do zawartości

Które radio wybrać?


7er
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie potrzebuje na szybko odpowiedzi które z tych radii będzie "ciekawsze". Na tą chwilę mam Kenia 8531w i w sumie na końcówkach wbudowanych i seryjnym sprzęcie wydaje mi się że nic mu nie brak. Od długiego czasu robię przymiarki pod rozbudowę ale jak dotąd jeszcze prace stoją. Znajomy który sprzedał swoje auto i resztę sprzętu ma do sprzedania alpine 9812rr. Wiem że alpine potrafi ostrzyć i że kenio będzie bardziej neutralny. Ale który waszym zdaniem z tych grajków będzie lepszy? 

Poniżej reszta komponentów z którymi ma to się zgrać:

Piec alpine 3549 

System Phonocar Hi-tech Dwudrożny systen odseparowany



W przyszłości planowany sub ale nie wiem czy będzie to mocna 8ka coś pokroju cadence S2 czy może coś z używek pokroju T1 i 12 cali. 


P.S.

Czy ten alpine ma wbudowaną zwrotnice aktywną? Nie mogę się dokopać takiego info mimo googlowania :/ 


















Z góry dziękuję sprawa pilna bo dziś muszę dać odpowiedź pod wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali. Zmiana radia jest odczuwalna przy seryjnych głośnikach. Kiedyś podpiąłem w starym escorcie ojca alpinkę z serii CDA i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, co ona potrafiła wyciągnąć z seryjnych "pierdzących" głośników. Wracając do radia, jeśli zaufane źródło i wszystko ok, to brałbym tę 12rr w ciemno. Przejrzyj neta, zobaczysz po ile chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi od 250 do 300 350-380 z pilotem. Z początku się napaliłem botanio ale jak sprawdziłem.... to w sumie żaden rarytas w dodatku golas bez niczego :/


Pytanie nr 2.... które wg was jest jakościowo lepsze? Chodzi o dźwięk i możliwość rozwoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane ceny dotyczą 9812RB, a nie 9812RR. To samo, poza kolorystyką panela i podświetlenia, ale cena RR na rynku kręci się w okolicach 400zł i więcej. A pilota jak dobrze poszukasz to znajdziesz nawet za 40zł.

Odnośnie pytania nr 2, to Ci nie pomogę. Nie miałem do czynienia z tym keniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro cena jak piszecie jest dobra i cenowo zaczynają się od około 350-400zł to wezmę i zrobię testy.... Najwyżej w drugim aucie założę lepsze radio niż jest i mam nadzieje że go tam nie utopię :D  Wynika że za te 220-250zł zawsze je sprzedam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...