Skocz do zawartości

subwoofer do malego litrazu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Daj jakiś sensowny argument pozostawienia tyłu... tylko sensowny...
fabryczne naglosnienie - jak zostawi tyl to bedzie glosniej

 

 

 


większość wzmakow wyposazonych w pitola ma opcje jedynie podbicia danej czestotliwosci nie regulacji poziomu glosnosci. Chyba zaden nie ma opcji calkowitego sciszenia pieca pilotem...
przerabialem kiedys pilot do wzmacniacza (nie pamietam marki) i po jego podlaczeniu zastepowal on pokretlo gain

ale faktycznie wiekszosc nowych to ma jedynie podbicie basu na pilocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na moją kieszeń niestety.

A co myślicie o tych wzmacniaczach do tego JL 10WXv2-4?

Z jednym sobie powinny poradzić a jak będzie z ewentualnie dwoma?

 

http://allegro.pl/hertz-hcp-2-max-power-400w-seria-hcp-2-kanaly-i4617595745.html

http://allegro.pl/clarion-xr2220-autoryzowany-dealer-kurier-15-zl-i4615340695.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze taki. Wydaje się być w sam raz do głośnika, który chcę kupić.

 

Zastanawiam się też jak przymocować zbudowany subwoofer do tego plastikowego boczku. Jedyny pomysł to po prostu skręcić śrubami wewnątrz skrzyni.

Druga rzecz to zamontowanie montaż terminala do podłączenia kabli. Znowu czeka mnie wiercenie z tyłu w konstrukcji z żywicy. Albo żeby nie robić dużego otworu pomyślałem też, że mogę wprowadzić kabel przez jakiś mały otworek i uciąć go. Potem polutować gdzieś z tyłu? 

Kurde im dalej w las tym więcej drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialbym zakupic wzmak w kwocie 300-400 zl. W tej cenie zawsze polecacie uzywki. Tylko pytanie ktore modele? Boje sie troche zakupu uzywki zeby jakiegos przypalonego nie dostac lub na dobiciu. Rozni sa "sprzedawcy"

 

Edit. Widzialem kiedys na yt jak ten wzmacniacz montuje jakas pro firma dla ekipy auto swiat z wywiadem wiec pomyslalem ze nie jest to jakis gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...