Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Wolne w robocie ustalone, więc nie ma opcji żebymnie nie było. Kurde, dzisiaj w Krk słoneczko i 20 st C, żeby chociaż temp dopisała i nie padało to będzie miód malina. A-propos goni ktoś z okolic Krakowa, bo mogę mieć problem z dojazdem nad sam zalew :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

balcer a którędy polecisz na Jaworzno ? jak A4 albo na Trzebinię to mogę Cię podprowadzić. Sam dokładnie nie pamiętam tam drogi byłem tam może z dwa razy, ale mniej więcej wiem jak jechać a zawsze można się po drodze zapytać kogoś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wpisać do nawi ? ... podajcie jakąś nazwę ulicy, bo mam tylko Garmina w fonie i nie mogę wpisać współrzędnych, a jedynie nazwę ulicy :P

 

 

PS: jakby ktoś miał luzem :hyhy: jakieś radio ze zwrotką lub aktywną zwrotkę 3 way proszony jest o zabranie ... a tym samym jak ktoś będzie chciał sprawdzić mojego clarka 945 u siebie to będzie on do dyspozycji ...na razie na sprzedaż nie jest ale ....kto wie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie piszcie na dwa dni przed, że odwołujemy spota :wstyd::!:

Ja się zjawię na pewno także lajcik, Przemek też na bank jedzie, Łukasz też się pojawi.

A co z: zola, kuuudlaty, K@mil was nie będzie czy jak ?

Aż tak bardzo się ekipa posypała ?

Z tego co wiem to więcej osób się deklarowało: finchers, boloo, itd. i co z nimi ??

Kuba przecież z Krakowa przyjeżdża, także myślę, że chyba nie będzie tak źle, fakt pogoda może nie dopisać na 100%, ale chyba z cukru tutaj nikt nie jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...