Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

finchers, po 20 marca ma byc juz spokoj ponoc.. Oby.. :)

 

z ciekawosci wszedlem na pogodę długoterminową...i 28 marca -8 i kupe śniegu :hyhy:

takze zostaje...tylko wierzyć że zapowiedzi sie nie sprawdzą :) ...ale w kosciach cos czuje ze jeszczze troche ta zima potrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też inne terminy odpadają :)

Zostawmy ten 28.03, jakby się pogoda naprawdę zdupcyła na maxa, to najwyżej się przeniesiemy gdzie indziej.

 

Parkingi przy marketach odpadają raczej, bo cursor jak i zresztą reszta towarzystwa, boi się o swój sprzęt :zdziwko:

Tzn. ja wypowiem się za siebie, jak dla mnie to mogemy od bidy zajechać kajś na jakiś parking.

Jakby nie było innego rozwiązania, to innej opcji nie widzę :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, mastah22 napisal ze go w przyszłą niedziele nie bedzie...(jak dobrze zrozumialem)--a Ty w tą nie dasz rady?,,próbuję coś wymysleć bo wiem ze na parkingu juz nie bedzie to samo :zdziwko: ...sam narazie jeszcze w dodatku jestem chory ale mysle ze do niedzieli mi przejdzie :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, mastah22 napisal ze go w przyszłą niedziele nie bedzie...(jak dobrze zrozumialem)--a Ty w tą nie dasz rady?

 

No w tą niedziele, czyli 21.03 nie dam rady - zajęcia na uczelni :hyhy:

A nie chciałbym opuścić tego zlotu, bo szkoda by było.

Wiem, że Patryk przyjedzie z jakimiś nowymi zabawkami,

a również chciałem posłuchać jak sprawuję się Gienek u Łukasza w Omedze :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Patryk przyjedzie z jakimiś nowymi zabawkami,

Jak ma być na jakimś parkingu, to ani nie biorę sprzętu ze sobą.

 

To się fajnie gada, a jak później komuś opędzlują auto(jak np. w przypadku granola) to zaczyna się gadka, typu "po co podawać miejscowość", a prawda jest taka, że na takich spotach na marketach można sobie bardziej przejebać niż pisząc na forach co się ma(a granol na ten temat nic nie pisał), więc lepiej się dwa razy zastanowić, niż pluć sobie w brodę. W przypadku każdego z nas choroba zwana "car-audio" się nasila i każdy chciałby mieć coraz lepsze klocki, te klocki coraz więcej kosztują. Stracić 300zł za wzmak i sub alpierda, a stracić 1,5kzł za sub i wzmak to już jest różnica.

Żadna z osób będących na pierwszym spocie w zabrzu na m1 nie zwróciła uwagi jak ludzie, którzy stawiali auta w rejonach naszych, patrzyli chociażby na to, jak ja kolejne klocki wyciągam z kumpla auta. Ja widziałem miny kilku osób i to jak im się oczy świeciły. Nie zamierzam ryzykować i stracić sprzętu.

Spot na IKEI był o tyle fajny, że to było święto, większość ludzi miało ustawowo wolne, markety były zamknięte i sami wiecie, że poza nami, to na parkingu to chyba tylko ochroniarz był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, masz racje.. Spot na parkingu to moze byc na pogadanki.. Ale zeby biegac ze sprzetem, przydalaby sie jakas bardziej odludna miejscowka.. Albo przynajmniej taka, w ktorej nikt sie Nas nie bedzie spodziewal (np. ten zalew, bo tam jak ktos bedzie to dziadki lowiace ryby i ludzie z bajtlami).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biadole :rotfl::P

Mój Mundziak się pojawi nad Sosiną.

Nie wiem jak reszta ?

Poza tym, jakby rzeczywiście pogoda się zdupcyła to zawsze będzie można, wspólnymi siłami

pomyśleć nad zmianą miejsca spotu, już tam na miejscu.

W końcu każdy z nas ma głowę chyba nie od parady :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...