Skocz do zawartości

Subwoofer 25 cm 180-220 W RMS


Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Jaki sub polecacie o parametrach jak w tytule. Chodzi mi o używany. Ma grać w dość małej obudowie closed. Napędzany będzie przez JL Audio G4500 250 Wat RMS w mostku przy 4 omach.  Słucham szybkiej muzyki elektronicznej. Sub 30 cm nie do konca mi nadąza.  Oczekiwania - tylko uzupełnienie pasma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hej 
Jaki sub polecacie o parametrach jak w tytule. Chodzi mi o używany. Ma grać w dość małej obudowie closed. Napędzany będzie przez JL Audio G4500 250 Wat RMS w mostku przy 4 omach.  Słucham szybkiej muzyki elektronicznej. Sub 30 cm nie do konca mi nadąza.  Oczekiwania - tylko uzupełnienie pasma. 

To poszukaj szybkiej 30 i nadąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seas Lotus 250 SW, jest chyba taki na giełdzie za 800 zł moim zdaniem najlepszy sub pod Twoje wymagania.

Aliante to przy nim popierdólka jeśli chodzi o szybkość i gra bardzo zróżnicowanym subbasem a nie na jedno kopyto.

Rozumiem że Aliante jest wolny i gra na jedno kopyto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliante 10 i Lotus SW250 to zbliżona klasa, różne profile grania.

Z wymienionych wybrałbym Aliante 12 Ltd, po uzupełnieniu funduszy.

Jeśli nie ma takiej możliwości - Lotus.

Mocą zanadto bym się nie przejmował - wszystkie te przetworniki zasilone dobrej jakości wzmacniaczem do uzupełnienia pasma nadadzą się więcej niż z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Aliante jest wolny i gra na jedno kopyto ?

 

Stefek nie napisałem nic na temat brzmienia aliante (choć nigdy mnie nim nie ujął), co do szybkości to nadal podtrzymuje, że przy szybkim bicie czy stopie seas zagoni aliego jak zechce i kiedy zechce to najszybszy głośnik subbasowy jaki było mi dane słuchać.

Druga kwestia, że zaznaczyłem, że to moja prywatna opinia, nie ma potrzeby się z nią zgadzać, możesz mieć diametralnie inną. Preferencje są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Rainbow Vanadium. Skrzynka coś koło 13 litrów.  Zróżnicowany ale i punktowy bas. Aluminiak z dwoma cewkami bodajże po 125watt (jak się nie mylę) więc i mocowo będzie odpowiadał. Cena za używanego też myślę że spokojnie można kupić w tym budżecie albo i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...