Skocz do zawartości

Tweeter STX, warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie takie pytanko: czy ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał tego STX-a w akcji?http://www.stx.pl/t-stx-2-1-200-4-n-a-pc-x.html

Jakie to jest granie? Ostro, delikatnie? Wart,jest zainteresowania czy moze lepiej dołożyć drugie tyle i kupić np. Proa NEO?

Proszę o pomoc, pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STXy wychodzą chyba taniej trochę. DT284 nie słuchałem, jednak mogę polecić śmiało STX'a. Ogólnie w 2way słabo sobie radzić może ten TW, lepiej w 3W. Co dziwne fajnie grał z XM3046, ale zdecydowanie lepiej z piecami "lepszymi" i słychać było różnicę na plus. Ale bez wyolbrzymiania, to budżeciak i gra tyle ile kosztuje. Brzmienie tak jak Paweł pisał, ale można dodać że bardzo podatny na zmiany wzmacniaczy. Brak najwyższej góry dla mnie pod sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, panowie przemyslana na jedynie slusznych przetwornikach Tonsila. Wole sprawdzonyprodukt wiadomego pochodzenia niż ulepione przez chińskie ręce i masowo podrabione Moreliki, Hertze czy Focale z Tajpej :)

Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o czym mowa to proponuję sprawdzić procent powtarzalnosci parametrów T-S w poszczególnych parach w waszych hajendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i Altus szczytem prl'owskiego hajendu, niech go reanimuja w starej wersji 140 najlepiej, jest taka rzesza głuchych ludzi któzy z sentymentu go kupia , ze moze sie odkuja. Tonsil speed 1700 to jedyna rzecz z CA która im wogole jako tako wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i Altus szczytem prl'owskiego hajendu, niech go reanimuja w starej wersji 140 najlepiej, jest taka rzesza głuchych ludzi któzy z sentymentu go kupia , ze moze sie odkuja. Tonsil speed 1700 to jedyna rzecz z CA która im wogole jako tako wyszła.

LOOOL ;)

Długo myślałeś nad tą głupotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Długo myślałeś nad tą głupotą?

 

To w takim razie ja też się z tym zgadzam , tzn. że speed (w zasadzie woferek) był OK , a Altusy , Altony i reszta bandy z PRLu ... cykający badziew nastawiony na dudniący bas i to taki w okolicach 80-100Hz ...takie granie bumcyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie ze ludzie z calej wypowiedzi wybieraja sobie tylko to co im pasuje ...przeciez Lukasz i ja odnieslismy sie do Altusow , a nie obecnych produktow ...szczerze to z nowych to tylko Focusow sluchalem i na dodatek zaden to odsluch bo to w sklepie bylo (studio odsluchowe) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...