Skocz do zawartości

TEGOROCZNY Piknikowy PROBLEM!!!


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie niesmaczna sytuacja :szok:

 

Bo generalnie każdy z nas traktuje się na pikniku po koleżeńsku z ufnością dając w ciemno kluczyki od auta każdemu kto o to poprosi nie sprzątając schowków z często wartościowych rzeczy i nie patrząc na ręce słuchaczowi. :(

 

Dlatego fajnie by było żeby się znalazły. Nie ważna wartość zguby a fakt że komuś się przydały i nie chce oddać :szok:

 

P.s. To były jakieś specjalne/drogie/firmowe/tytanowe bity czy zwykle?? Bo jeśli zwykle to jeśli znalazcy tak bardzo zależy na nich to mam propozycję. Niech odeśle je właścicielowi a ja w ramach nagrody odsypie mu garść z mojej kolekcji bitów -- mam ich duży słoik to się podziele -- :)

 

Chyba że mowa o innych bitach ---- tych przez ea czyli beatów. To we flac-ach też się podziele :) ale człowieku ---ODDAJ CO NIE TWOJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Rudy i Bartek nie byliby w stanie pamiętać faktu, że cokolwiek pożyczali... :rotfl:

Więc niech chociaż osoba która pożyczała i ich nie ma (oddała, puściła dalej w obieg, etc) da znać Danio o tym fakcie i może razem dojdą do tego co się z nimi stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...