Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brazylia przegrała bo byli zapewni siebie. Widzieliście ich reakcje po challenge. .sztab trenerski prawie rozniosl sędziów. .zero profesjonalizmu. Dobrze wiedzieli, że poszlo po bloku. Fakt faktem, ze ten końcowy block out to duzy fux. Teraz nabrac więcej pokory i dadza rade.. tylko ten Nowakowski.. i wlazly na serwie to jakas porazka nie wiem co chce osiagnac chlop. Za ostro scina..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nic nie poprawiają... niech tego nie psują. Oby tak dalej !

 

Oczywiście żart - trzeba ciągle poprawiać małe i większe błędy :)

 

http://www.sport.pl/siatkowka/10,106368,16656222,Klos_po_zwyciestwie_z_Brazylia__Jak_ich_blokowalem_.html#indeks_video

 

Jak blokowałeś Brazylię? "Tak o ". Mistrz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możdzonek powinien grac od samego pocatku zamiast Nowakowskiego, ten chłop to jakaś porażka...

Wlazły widać w formie bo rzeczywiście ilość trafionych ataków robi wrażenie.

Mika... co tu o nim moze się przebudził?

Gra Nowakowskiego faktycznie razi, ale Możdżonek ma ciągle problemy z barkiem. Stąd nie jest pewny w ataku i dlatego w tiebreaku gdy był przy siatce Brazylia od razu szła do skrzydeł. To nie jest takie proste niestety z tymi naszymi środkowymi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem Wlazłego. Nie tylko we wczorajszym meczu (choć głównie). Nie ze względu na atak a hart ducha. Jak on wczoraj ich nakręcał do gry, jak się cieszył. Ta siatkówka daje mu radość i fajnie jest na to patrzeć. W ogóle chłopaki pokazali jak się odwraca mecz w 4 secie (ważny mecz z mistrzem świata, tuż po laniu w 3 secie i trudnym początku 4). Po prostu zaczęli bawić się siatkówką. Nigdy czegoś takiego nie widziałem u drużyny przegrywającej. SZACUNEK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się podoba osobiście najbardziej to że jak nie gra Miś to wchodzi Ryś i bardzo dobrze gra! Chyba w tym meczu cała 12 była na boisku i do tego momentu były rotacje aż został znaleziony ten "złoty środek" :D

Teraz widać jak ważne jest żeby mieć drużynę! Oby tak do 13 meczu (włącznie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporą rolę odgrywają też kibice (byłem na meczu z Francją) to co się dzieje na trybunach to jest jakiś obłęd podczas tych mistrzostw. Co jakiś czas jestem na meczach siatkówki kobiet i mężczyzn. Zawsze jest świetnie ale teraz wspieliśmy się na Mount Everest w kibicowaniu NASZYM.. Doping, zabawa, świetna atmosfera wzmacniają siłę w naszym zespole... Moc, energia i siatkówka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


. Zawsze jest świetnie ale teraz wspieliśmy się na Mount Everest w kibicowaniu NASZYM.. Doping, zabawa, świetna atmosfera wzmacniają siłę w naszym zespole... Moc, energia i siatkówka!!

Masz rację ale już jutro nei tylko naszym będą kibicować :wink:  Pozdrawiamy Pana Spiridonowa :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówicie :) jak Ja wczoraj widziałem tych kibiców poruszających się z maskotką Orła na trybunach to sam chciałem odtańczyć to samo w pokoju :D atmosfera w tv widać super a na żywo to pewnie bajka.Trochę nie podoba Mi się brak szacunku Brazylijczyków,to co odstawili po meczu co się okazuje to wstyd dla Siatkówki.Polecą ostre kary finansowe ale co to zmieni ? sytuacji kary nie cofną.Jednak to jest prawda że Brazylia nie potrafi przyjąć porażki na klatę i zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnoe najslabszym elementem jest zagrywka. Za duzo zepsutych albo bardzo latwych zagrywek. To poprawic i wygramy z kazdym. No i brakuje mi jednak Kurka...zawsze go lubilem

Zawsze jest coś do poprawy, inaczej lalibyśmy wszystkich. Zagrywki nigdy dobrej u nas nie było. Regularnie dobrej bo okazjonalnie to wiadomo. A mimo to sukcesy były.

 

Jeszcze jak dzisiaj Rosja wygra z Brazylią to Nasi będą mogli w ogóle zagrać na luzie i wtedy będzie Mniej nerwówki i piękna siatkówka :)

Zgadza się ale Rosję trzeba lać! Trzeba, żeby z Francją spotkać się w finale a nie półfinale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale już jutro nei tylko naszym będą kibicować :wink:  Pozdrawiamy Pana Spiridonowa :rotfl:

 

byłem też na końcówce meczu Serbia Iran, doping był dla obydwu drużyn.

 

Polscy Kibice w tym ja :) cieszą się siatką i tym że mamy zgrany zespół pełen wiary, nie poddający się, walczacy do końca i przy tym cieszący się grą, czego nie można powiedzieć o kopaczach... dlatego od kilku lat nie chodzę na mecze kadry w piłce, a na siatkę zasze z miłą chęcią :) tym bardziej że w pracy co jakiś czas dostaję bilety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...