Skocz do zawartości

Głośniki 130mm. Pytanie które?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki szkoda czasu na pisanie w tym temacie... Wielu ludzi którym przewinęło się przez ręce setki klocków próbuje człowieka uświadomić o walorach poszczególnych w tym przypadku głośników i że tak powiem "jak grochem o ścianę"

Nie rozumiem tylko po co był zakładany ten temat skoro z góry wiadomo jakie rozwiązanie będzie zastosowane i że będzie to " czarne które jest czarne i dlatego jest lepsze od białego bo białe jest białe" (można odwrócić jak ktoś uważa że jest odwrotnie :rotfl:) po za tym jak można podważyć opinię kolegów którzy powiedzieli że właśnie dokładnie tak jest...(proszę nie brać do siebie wymienionej uwagi bo nie mam na celu ani nikogo obrażać ani nawracać). Ja nie twierdze że Ci koledzy nie mają w jakiś konkretnych przypadkach racji! Chodzi mi raczej o zwrócenie uwagi na to że (nie tylko w dziedzinie CA) przeważnie spotykamy człowieka który nieświadomie w naszej podświadomości staje się swojego rodzaju GURU i przez to myślimy "wąskotorowo" bo jak On tak powiedział to przecież zna się na temacie to musi tak być :D.

Mam nadzieję że mój przekaz zostanie dobrze zrozumiany i przyjęty do wiadomości i za chwile nie będziemy dyskutowali w temacie "Radio za pińcet Alpine Czy Clarion"

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...